Як вибрати терасну дошку

9-10-2018

Как выбрать террасную доску
Терасна дошка являє собою деревний матеріал. Його часто застосовують при укладанні підлоги на терасах і альтанках.
Роблять дану дошку з деревини, тирси або деревної крихти. В якості сполучного речовини використовується спеціальний полімер. Велике значення при виборі терасної дошки має порода дерева, з якого вона виготовлена. Краща палубная доска (доска для террасы) з деревного масиву володіє високими показниками стійкості до вологи. У такий дошки підвищена щільність і на ньому немає ризику випадково посковзнутися. Також такий будматеріал стійкий до цвілі.
Найбільшою популярністю в нашій країні користується дошка з модрини.
Це практично ідеальна порода дерева для терасної дошки. При зіткненні з водою вона стає твердою, як камінь. Не даремно деякі палі у Венеції, на яких стоять будинки, зроблені саме з модрини. Роблять терасну дошку також і з більш екзотичних порід дерева, ніби іроко або окан. Вони ростуть в тропічних зонах, тому їм не страшні промені палючого сонця і різні паразити.
Термооброблена деревина При виробництві дерево раскаляют до дуже високої температури, використовуючи для цього пар. Це сприяє зміні хімічного складу виробу. Тому на виході виходить деревина з високим показником екологічності. Рекомендуемо сайдинг ДПК.
За рахунок такої технології обробки дерева підвищуються теплоізоляційні властивості і стійкість до утворення грибка. Але самим важливим при цьому є те, що поліпшується зовнішня естетика матеріалу.
У нього краще проявляється оригінальна текстура і колір. Обробляти парою можна більшість порід дерев, починаючи від модрини і закінчуючи дубом. Дошка з ДПКИзделия з деревинно-полімерного композиту є більш сучасним будівельним матеріалом. В його основі лежить смола з кількома наповнювачами у вигляді скловолокна і стружки. Для додання приємного зовнішнього вигляду дошку з ДПК додатково фарбують ще на стадії виробництва.
З рельєфом або безРекомендуется набувати рифлену терасну дошку. Власне, її на ринку як раз більшість. Рельєф надає протиковзний ефект. Навіть якщо на паркетній дошці буде вода, то ризик посковзнутися на ній мінімальний, так як волога розподілиться між ребрами. Єдиним недоліком є те, що між цими ребрами буде постійно накопичуватися бруд. Але її можна легко видалити за допомогою напору води зі шланга.
Токож можливо вам буде цікава отделка бассейна доской ДПК