Як вибрати системи опалення

2-7-2019

Как выбрать системы отопления
На жаль, ваш браузер не підтримує JavaScript.
Також хочемо вам порекомендувати Rixton.com.ua
Яку вибрати систему опалення для приватного будинку: плюси і мінуси різних варіантів. Якщо заміський будинок розрахований не тільки на літній відпочинок, але і на постійне проживання, проект обов’язково закладається повноцінна система опалення. І це питання є досить гострим, адже необхідно заздалегідь вирішити, яку вибрати систему опалення для приватного будинку, щоб отримати максимально якісний і разом з тим економічний варіант. Завдання не така проста, як здається на перший погляд, а багато і зовсім допускають одну і ту ж помилку, плутаючи вартість обладнання з економічністю всієї системи в цілому. Спробуємо розібратися в цьому питанні.
Є й більш екзотичні системи опалення (геотермальні насоси, системи, що працюють на зрідженому газі або дизельному паливі і т. ), але їх використання є економічно недоцільним, тому в приватному будівництві вони застосовуються вкрай рідко. Якщо є всі умови для підведення до ділянки магістрального газу, то зовсім не потрібно думати над тим, яку систему опалення вибрати для вашого приватного будинку. Адже на даний момент газове опалення є найвигіднішим рішенням (у середньому в 4– 8 разів дешевша порівняно з твердим паливом та електрикою). Важливою перевагою є і те, що в роботі такої системи опалення майже не потрібна участь людини — за все відповідає автоматика.
До теперішнього часу електричні системи опалення використовувалися лише як допоміжні або в якості опалення для зимовій дачі, яка використовується від випадку до випадку.
У сучасних будинках з якісним утепленням такі системи електроопалення можуть використовуватися в якості основних. Твердопаливні котли також дуже популярні, оскільки за дешевизною використання вони стоять на другому місці після газових.
Є і недоліки, з якими доведеться миритися. Зокрема, це знижений комфорт використання (потрібно періодично чистити сажу і прибирати золу). Крім того, доведеться постійно стежити за завантаженням палива.
В даному випадку відповідь очевидна — професійний монтаж систем опалення буде найкращим варіантом. В ідеалі вибір способу опалення робиться ще на стадії проектування, а подальші особливості дому «заточуються» безпосередньо під неї для максимального ККД. Компанія не тільки якісно виконає свою роботу, але і збереже ваш бюджет від зайвих витрат.
Дана інформація не є публічною офертою.