Як вибрати сухий корм для собак

10-9-2019

Как выбрать сухой корм для собак
При купівлі пакета 4 кг 12 пакетів вологого корму “Optimeal Privilege з ягням і шпинатом в соусі” в подарунок.
Також хочемо вам порекомендувати сухой корм для собак
У цьому розділі можна вибрати оптимальний за ціною і якістю сухий корм для собак: йорків, лабрадорів, німецької вівчарки, мопса та інших порід. Значний асортимент дозволить придбати все в одному місці і навіть отримати безкоштовну доставку або порадувати себе знижкою.
Представлені в інтернет – магазині корми виробляються під більш ніж 10 відомими брендами: Dog Chow, , Purina Pro Plan, Hill’ s, Royal Canin, Nutra Mix та іншими. Крім інтуїтивного пошуку, великих фотографій упаковок сухого харчування, ми пропонуємо швидку доставку кормів для собак з Одеси по всій Україні.
Обов’язково вивчіть умови безкоштовної доставки. Вони вигідні, цікаві оптовим і роздрібним покупцям. Як вибрати дійсно корисний і смачний корм. Основне, на що потрібно звертати увагу – це склад. В доброму кормі для собак преміум і супер-преміум класу, холистиках, на першому місці зазначаються м’ясо або риба.
Формулювання «субпродукти» небажана – ви повинні знати, що саме з субпродуктів є в складі, і хороші виробники не приховують цієї інформації.
Але склад – це ще не все. Важливо знайти оптимальну ціну корму для тварин, і врахувати індивідуальні особливості і переваги собаки. Завдяки розширеним фільтрів каталогу, ви швидко виберете корм. Дуже важливо, щоб корм для цуценят (великих, середніх і дрібних порід), для дорослих, літніх собак купувалися різні, так вихованці будуть здоровішими і активніше. Сучасна різноманітність вражає: можна купити сухий корм зі смаком курки, індички, ягняти, качки, лосося, океанічної риби і т. Вибирайте гіпоалергенні, корми для вагітних і годуючих собак, для ідеальних шкіри, вовни, для захисту зубів і ясен, для собак, які ведуть малоактивний або дуже активний спосіб життя, для вихованців з особливими смаковими уподобаннями або проблемами з травленням. З будь-якими питаннями телефонуйте нашим менеджерам. Вони кваліфіковані, люблять тварин, і поганого не порадять.
Що дає підписка на розсилку.