Як вибрати новобудову

4-9-2019

Как выбрать новостройку
Багато українців цікавляться питанням, як купити квартиру в новобудові, щоб не обдурили. У даній статті ми пропонуємо Вам розглянути основні моменти на які необхідно звернути увагу при купівлі квартири в новобудові. Що потрібно перевірити при покупці квартири в новобудові. Часто, якщо Ви купуєте квартиру в новобудові вперше, питання ціни виходить на перший план. Хочемо відразу застерегти Вас від компаній, які пропоную ціни дешевше, ніж середньостатистичні на ринку. У таких компаніях фактичне будівництво об’єкта зазвичай знаходиться на стадії підготовки, що тягне за собою великий ризик придбати квартиру в будинку, який так і не буде побудований. Швидше за все, у Вас на прикметі вже є певна компанія / забудовник, яка пропонує свої послуги. Судові справи з участю забудовника. В даному випадку на допомогу приходить Єдиний державний реєстр судових рішень, з якого можна дізнатися, чи є компанія / забудовник учасником судових спорів, а також їх предмет. Наявність зданих в експлуатацію будинків даного забудовника і спілкування з інвесторами / покупцями, які вже проживають у них. Перевірка компаній і банків з якими співпрацює забудовник в процесі будівництва. Швидкість надання клієнту (для ознайомлення) дозвільних документів на будівництво.
Також хочемо вам порекомендувати https://z-veja.com.ua/ru/jk/about
Які документи повинен надати забудовник.
Договір, згідно з яким планується залучати кошти від клієнтів. Документ, що підтверджує право власності на земельну ділянку або право оренди. Проект будівництва і його експертиза. Декларація на початок будівельних робіт та ін
Потрібно зазначити, що даний перелік не є вичерпним і постійним, так як компанії / забудовники можуть використовувати різні схеми залучення коштів від клієнтів (участь у ФФБ, попередній договір купівлі – продажу, договір купівлі цільових облігацій та ін. У разі покупки квартири рекомендуємо звернутися до нашого юриста з нерухомості і прислухатися до його порад, щоб убезпечити угоду від ризиків. Отже, при купівлі квартири в новобудові, існує великий спектр питань, які потрібно оцінити комплексно. Саме такий підхід дозволить Вам вибрати надійного забудовника і з мінімальним ризиком безпечно придбати нерухомість.
Як правильно здійснити приймання квартири в новобудові.