Як вибрати новобуд

2-26-2020
Картинки по запросу "новострой Прайм Дом"


Купити квартиру в новобудові – це удача, а у новобудові бізнес – класу або елітному – це неймовірна удача. Але при цьому важливо не помилитися з вибором забудовника. Справа навіть не в тому, щоб отримати обіцяну квартиру в рядків, а в тому, щоб забудовник виконав усі обіцянки. Це має на увазі якість будівлі, облагороджування прибудинкової території, дотримання всіх вимог архітектурних, природоохоронних норм.
Також хочемо вам порекомендувати ПраймДом кращий вибір в новобудові.

Але мало купити елітну квартиру. Мало хто вибере перший поверх при купівлі квартири у багатоповерхівці. Часто навіть забудовники не передбачають перший поверх під житлові приміщення. Але не дивлячись на це, є великий плюс і у низьких поверхів. Перші, другі поверхи не потребують ліфті. Такі поверхи відмінно підійдуть людям похилого віку. Той, хто живе на перших поверхах, більш схильний частіше гуляти у дворі. Ну і, звичайно, не слід забувати і про евакуацію. Мешканці перших поверхів можу спокійно покинути будинок в разі екстрених ситуацій. Їм не знадобиться ні ліфт, ні парашут. Молоді люди рідко думають про подібних ситуаціях і воліють поверхи вище. Чого не забереш у верхніх поверхів, так це видових вікон і балконів. Відчуття польоту властиво багатьом людям. Тому вони нехтують безпекою заради красивого вигляду з вікна. Для невеликих квартир вид з вікна дуже важливий. А з допомогою французьких балконів можна ще більше його розширити. Але, як завжди, істина знаходиться посередині. І раціональні, виважені люди обирають середні поверхи. Які ж переваги середніх поверхів.

Завжди є ймовірність несправності ліфта або більше екстреної ситуації. У таких випадках виграють мешканці перших та середніх поверхів. Середні поверхи вважаються самими теплими. Сучасні методи побудови передбачають високий рівень енергозабезпечення, але все одно є нюанси. Якщо опалення автономне, то на опалення квартири на середньому поверсі буде йти трішки менше, ніж на нижніх або верхніх поверхах. У свою чергу, в літній час витрата кондиціонерів на середніх поверхах буде нижче, ніж на верхніх. Кожен обирає собі до вподоби, враховуючи всі вищевикладені аргументи. Купувати квартиру в новобудові Інформаційна підтримка: ПраймДом

.