Як вибрати меблі для дому.

1-30-2018

Як вибрати меблі для дому.
Якщо мова йде про розкладному варіанті – механізм трансформації – важливий момент, від якого безпосередньо залежить довговічність і зовнішній вигляд вашого виробу. Плануєте встановити диван біля стіни? Механізми «Єврокнижка» і «Дельфін» – чудові варіанти. Перший механізм хороший тим, що по суті в ньому нема чому ламатися. Перетворення на спальне місце полягає в тому, що ви просто выкатываете сидіння і опускаєте спинку дивана. Механізм трансформації «Дельфін» хороший тим, що надійний і легкий у щоденному використанні. В результаті такої розкладки дивана ви отримуєте велику рівну поверхню спального місця, яка сприяє повноцінному комфортному сну. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі мебель для ванной комнаты.
Все, що вам потрібно зробити – викотити платформу з механізмом, а потім ви отримаєте спальне місце. Зручність такого механізму ще і в тому, що ви самі вирішуєте, з якого боку вам буде зручніше – з правої або лівої. Простора кімната дозволить встановити диван з більш складним механізмом «французька розкладачка». Момент, про який треба пам’ятати при виборі останнього механізму – відсутність ніші для білизни, також під час розкладки доведеться прибирати диванні подушки.
В даному варіанті трансформації всі три частини ложа складаються в єдину якоїсь «гармошкою» і утворюється спальне місце. Зазначимо, що диван з механізмом «Французька розкладачка» не призначений для щоденного сну, це скоріше гостьовий варіант. Пропонуємо вам звернути увагу на диван «Arena Gold» – елегантний диван на хромованих ніжках, що володіє м’якими ергономічними формами стане чудовим місцем відпочинку вдень і просторим спальним місцем вночі.