Як вибрати квартиру в Польщі

2-15-2020
Картинки по запросу "Як вибрати квартиру в Польщі"

Постійні політичні чвари, військові дії, крах економіки, велика ступінь корумпованості і мінімальні доходи. Таке становище так і штовхає до зміни країни проживання. Принаймні клієнти на 3 – 4 день звертаються до нас саме з цим питанням. Однак це далеко не єдині аргументи на користь придбання житла. Чесно кажучи, вартість квартира в Польщі дійсно приваблива. При цьому у таких умільців час залишається значна сума на руках, що складає різницю у вартості. Так, квартплати в Польщі досить високі, але вони варті того — комунальні служби цілком справляються з своїми обов’язками і надають послуги дійсно високого класу.

Вам не доведеться бігати за сантехніком, щоб він полагодив кран, або за двірником, щоб той забрав у під’їзді. Тут таке складно уявити, адже кожен добре виконує свою роботу. Тому вам не доведеться нічого робити — заносіть речі і живіть. Квартири в Польщі користуються все більшим попитом, тому з року в рік спостерігається зростання їх вартості. Про те, що вкладення грошей у Польську нерухомість може виявитися досить прибутковим бізнесом. Звичайно, і цьому є чимало переваг. І, напевно, переїжджаючи в Польщу, вам захочеться жити у вашому будинку. Проте, компанія Альянс груп звертає вашу увагу на те, що треба враховувати досить важливий факт. А ось з придбанням будинку існує низька складнощів — вам доведеться отримати ряд дозволів й довести Польщі, що вам можна довіряти і дозволити купити землю із забудовою на ній.

Звичайно, цю процедуру можна назвати нереальною і співробітники нашої компанії  неодноразово надавали послуги щодо сприяння у придбанні будинку, однак, варто враховувати те, що квартиру іноземцю в Польщі купити легше, ніж будинок. У багатьох країнах світу, власники нерухомості можуть розраховувати на більш просте оформлення громадянства, або, хоча б, дозволу на перебування. Однак наявність у вас власної нерухомості в Польщі немає ніякого впливу на отримання громадянства і навіть не дає привілеїв для отримання права на тимчасове перебування на території даної країни.