Як вибрати квартиру в оренду

12-24-2020

not found

Також хочемо вам порекомендувати Знайти квартиру в оренду на рік або більше найчастіше непросто. Потрібно витратити час і сили, правильно оформити документи, а потім організувати переїзд і побудувати відносини з сусідами. Ми зібрали 15 текстів для тих, хто хоче зняти квартиру або кімнату.

Як зняти квартиру без посередника?

Нерідко послуги ріелтора при зніманні житла полягають в тому, що він просто показує квартиру і пропонує підписати типовий договір найму. Якщо в запиті немає нічого надприродного, на послугах агента цілком можна заощадити.

2. Коли краще здавати, а коли знімати квартиру?

Якщо ви плануєте зняти або здати квартиру, враховуйте, що в одні місяці попит на житло буде вище, а в інші, навпаки, помітно менше. Від цього може залежати і ставка, і час, який ви витратите на пошук квартири або орендарів.

14 правил, як зняти квартиру по оголошенню

Хочете зняти квартиру по оголошенню, але раніше ніколи цього не робили? ось кілька порад, з чого почати, про що запитати господаря житла, що підписати.

Як знайти квартиру поруч з метро? 5 простих кроків

Відстань від будинку до метро-принципово важливий момент, якщо ви збираєтеся зняти або купити квартиру у великому місті.

8 порад, як зняти кімнату на тривалий термін

Причини, за якими шукають не квартиру, а кімнату, різні. Але всім потрібно знайти житло швидше і без особливих проблем. Наші поради допоможуть в пошуку кімнати в оренду.

10 обов’язкових пунктів у договорі оренди квартири

Грамотно складений договір оренди допоможе і власнику, і орендарю квартири уникнути багатьох проблем. Як скласти договір найму житлового приміщення і які пункти обов’язково потрібно включити в документ?

Що важливо не упустити, складаючи договір оренди квартири на довгий термін?

Що важливо не упустити, складаючи договір оренди квартири на тривалий період з приватною особою або ріелторською фірмою.

Як обманюють квартиронаймачів

Знімаючи квартиру, орендар може зіткнутися з обманом. Ми розповімо про чотири головні схеми.

Спільна оренда — як ужитися в одній квартирі?

Оренда кімнати або спільна оренда квартири з колегами і друзями часто вирішує масу проблем. Але всі переваги перекреслюються, якщо у вас погані відносини з сусідами. Ми розповімо, як не лаятися з сусідами і що завжди потрібно тримати в голові при спільній оренді квартири.

5 правил для тих, хто знімає квартиру на двох

Ви вирішили, що спільна оренда-найкращий вихід, який дозволить скоротити витрати. Залишилося вибрати, з ким найкомфортніше знімати житло.

10 секретів переїзду

Кілька хитрощів допоможуть перевезти швидко, без втрат і зайвої нервування «все, що нажито непосильною працею».

5 речей, які допоможуть переїхати без стресу

Ви купили квартиру або зняли житло ближче до роботи? вітаємо-вас чекає переїзд. Зробіть заздалегідь всього 5 речей, і він не стане для вас стресом.

Як відчувати себе вдома в орендованій квартирі?

Якщо ввечері вам не хочеться повертатися в квартиру, то з’являється втома, зростає незадоволеність життям. Але навіть знімну квартиру легко зробити улюбленим і затишним будинком.

10 недорогих способів прикрасити знімну квартиру

Далеко не завжди знімні квартири виглядають так, як нам хочеться. Є кілька недорогих і ефективних способів декорувати квартиру, яку вам пощастило зняти.

Як здають квартири в піднайм: безпека і ризики

Суборенда і піднайом нерухомості часто відбуваються незаконно. При цьому складно сказати, хто ризикує більше-наймач або власник. Ми розповімо про ризики, пов’язані з піднаймом квартири, а також про те, як їх уникнути.