Як вибрати квартиру в новобудові

10-9-2017

Приймаючи рішення купити квартиру в новобудові, ми хочемо відразу ж отримати простору житлоплощу з прийнятною плануванням. Однак не завжди наші очікування відповідають дійсності. Пропоновані варіанти або спочатку не влаштовують розташуванням внутрішніх приміщень, або продаються за дуже високою ціною. Часто доводиться вибирати менше із зол, а потім розробляти новий дизайн квартири. Це стосується і житла в новобудовах. Незважаючи на те, що сучасні квартири зазвичай досить просторі і зручні для новоселів, вони також вимагають продуманого підходу при виборі та купівлі.Пропоную Идеальная новостройка в Броварах глазами инвестора — современная и комфортная

ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ДО ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ

Панельні новобудови

Від типу житлового будинку залежать можливості подальшої перепланування розташованих у ньому квартир. Наприклад, зведення сучасних будинків найчастіше проводиться двома методами:

Перший варіант більш кращий для забудовника, так як будівництво при такому методі значно прискорюється, а витрати на матеріали і оплату праці будівельників зменшуються на 20%. Проте, ремонт квартир у такому будинку можна проводити тільки на рівні косметичної обробки. Серйозна перепланування тут неможлива, тому що кожна стіна між сусідніми кімнатами є несучою.

В монолітно-каркасних будівлях процедура перепланування внутрішніх приміщень значно спрощено. Якщо ви стаєте власником житла у такому будинку ще під час його будівництва, ви можете спочатку встановлювати або пересувати перегородки між кімнатами за своїм проектом.