Як вибрати кухню на замовлення

1-31-2020

not found
Купуючи готові кухні ви обмежені у своєму виборі, у клієнта не великий вибір кольорової гами, матеріалів, фурнітури, ручок і наповнення. Виготовляючи кухню на замовлення ви отримуєте ідеально підігнаний меблі під розміри вашої кухні, вибираєте будь-який дизайн, колір, наповнення.
Також хочемо вам порекомендувати https://www.cappuccino.ua/mebel_dlja_kuhni/
Кухні під замовлення з ДСП, дерева, МДФ фарбований, МДФ плівка, рамкові фасади. Можна вибрати будь-яку фурнітуру, матеріал, колір.
Виготовлення кухні на замовлення набуває все більшу популярність завдяки ряду незаперечних переваг.
Чим же відрізняється кухня на замовлення від серійних меблів, що виготовляється за єдиним шаблоном.
Кожна людина в силу своєї природи прагне відрізнятися від інших і це проявляється не тільки в особистих якостях, але і в бажанні мати неповторну атмосферу в своєму будинку. Кухня виготовлена на замовлення, дає можливість створити унікальний інтер’єр.
Ви будете знати, що кожен ящик, гачок або пенал встановлені на своє місце, згідно з призначенням. Кухня на замовлення втілює в собі уявлення про ідеальний порядок, коли не ви пристосовуєтеся під наявні можливості, а меблі розробляється згідно вашим побажанням. Найширший асортимент матеріалів надає можливість виготовити кухню на замовлення, як економ класу, так і класу люкс. При цьому шаблонне уявлення про непрезентабельному зовнішньому вигляді меблів з недорогих матеріалів терпить крах, оскільки завдяки сучасним технологіям звичайна ДСП набуває вигляду масиву дерева різних порід та кольорів. А красива і, головне, якісна фурнітура додасть солідності і гідний вигляд вашої кухні з матеріалів економ класу.
Одним з величезних переваг кухні на замовлення є те, що вона встановлюється і збирається професіоналами. Далеко не завжди замовники надають увагу важливості цього процесу і не кожному відомо, що неякісно зібрана і встановлена меблі не тільки втрачає частину своєї функціональності і привабливості, але й становить небезпеку для здоров’я користувача. Вирішивши купити кухню на замовлення, ви отримуєте можливість вибору будь-якої деталі цієї меблів: виду, фактури, кольору, матеріалів, наповнення, фурнітури і конфігурації.