Як вибрати кардіолога

11-8-2018

Как выбрать кардиолога
М’ясо і інші білкові продукти теж у вашому раціоні повинні бути присутніми. Не забувайте про каші та хліб з цільнозерновими злаками. Плюс вітаміни та мікроелементи, яких вимагають ваша ішемічна хвороба і проблеми з нервовою системою: вітамін В₆ – для нервів, магній і калій – для серця. До речі сказати, панангін, який ви вже приймаєте, є в комбінації з вітаміном В₆ в одній таблетці.
Також хочемо вам порекомендувати кт киев
Призначення лікуючого лікаря виконувати обов’язково, він вас постійно спостерігає і знає, що потрібно. І добре, що лікар вам призначив мікроелементи – калій і магній. Адже із-за низького вмісту калію в крові можуть виникати зриви ритму. При такому положенні справ як у вас, посилені дозування калію і магнію (форте) у комплексному лікуванні з вашим сотогексалом цілком підходять. І ваш лікар прав – оскільки у вас синусовий ритм, а не постійна форма миготливої аритмії, то кроворозріджувальну пити не треба.
Вам необхідно контролювати декілька параметрів: рівень артеріального тиску, щоб трималося в межах 140/80, частоту серцевих скорочень, тобто пульс (від 55 до 65), рівень холестерину. Обов’язкові регулярні фізичні навантаження. Нові рекомендації пропонують для зниження тиску відрегулювати в крові калій. Панангін стане в цій справі хорошим помічником вашим лористе, конкору і іншим препаратам. Звичайно, лікування повинно бути комплексним, адже у вас ще й цукровий діабет 2‑го типу, і тромбофлебіт.
Ваш холестерин 6,4. При відсутності кардіоваскулярних захворювань в принципі це дозволений рівень, правда, треба постійно стежити за станом серця, голови, не допускати транзиторні-ішемічних атак. Але, оскільки у вас з-за бляшок запаморочення, знизити холестерин можуть допомогти тільки статини. Для вас обов’язкові рухова активність і дієта. Вас лякає виникнення цукрового діабету з-за прийому статинів – це резонно, але далеко не у кожного пацієнта виникають такі ускладнення. А до того, як розвинеться діабет, якщо він взагалі розвинеться, може вбити холестерин. Серед статинів, до речі сказати, є такий, який не загрожує діабетом, і, оскільки у вас немає надлишкової маси тіла, цю тему можна обговорити з вашим лікарем.