Як вибрати ідеальну квартиру?

Вибір, а згодом придбання квартири, повинні визначати раціональні чинники, в першу чергу, а емоційні – лише в другу.

Директор компанії «Білдгруппменеджмент» Інна Бречко разом з фахівцем ринку нерухомості Київської області Галиною Черненко дають поради, які допоможуть зорієнтуватися майбутньому покупцеві і дійсно купити хорошу квартиру в новобудові.

Отже «золоті» правила вибору нерухомості:

Місце забудови – його не змінити

Якщо планування в квартирі ви в силах змінити, то місце розташування будинку ніколи. Уважно огляньте місцевість, на якій стоїть ваш потенційний будинок. Перегляньте зведення новин в засобах масової інформації, поспілкуйтеся з фахівцями.

Нерідкі випадки, особливо в столиці, коли будинки зводять на «плаваючою» землі, тобто на місці течії підземних вод, поряд з ярами, на схилах з нестійкими породами землі (зсуви). Зміцнення фундаменту в даному випадку нічим не допоможе.

Є прецеденти забудови кварталів на місці промислових заводів, де досі зберігаються відходи, що містять важкі метали та інші шкідливим для людського організму речовини, що викликають онкозахворювання. І навіть піщаний пустир не настільки нешкідлива.

Пилу і піску у вашому приміщенні буде хоч відбавляй. Будинок в низовині – підвищена вологість і т. д. Тому, вибираючи квартиру, як би вона вам не подобалася, ознайомтеся з усіма підводними каменями будинку, де вона розташована.

Оздоблення квартири

Може обійтися вам в дуже кругленьку суму, до чого ви, природно, не були готові. Уточніть, що буде в квартирі, яку ви купуєте, аж до таких нюансів, як стяжка на підлозі, виправлені стіни, нанесення штукатурки, склопакети, котел та ін.

З чого побудований будинок?

Сучасні висотні будинки у столиці зводять виключно з монолітних залізо-бетонних конструкцій. Це дозволяє істотно скоротити терміни будівництва і відповідно витратну частину. Але фахівці зазначають, що залізо влітку нагрівається, а взимку охолоджується, значить, ми отримуємо типовий будинок часів 80-х, коли йшла масова забудова з метою надання безкоштовного житла всім громадянам.

Кращий матеріал для життя людини – це цегла, володіє високою міцністю, метео-стійкістю, є чудовим провідником. Такі будинки відомі, як «сталінки», «хрущовки». Сьогодні теж будують з цегли, однак, далеко не всі.

Портфоліо, відгуки мешканців, форуми і документи

Дізнайтеся, які будинки ваш забудовник уже звів і обов’язково подивіться. Прочитайте всі форуми і «удар» активність компанії в мережі інтернет, інших джерелах. Поспілкуйтеся з мешканцями, чим більше ви опитайте людей, тим краще. Тоді ви зможете сформувати єдину думку і вже від нього відштовхуватися у своїх оцінках ситуації.

Також у вас буде можливість дізнатися про місці споруди, як і, головне, дізнатися щодо готовності документів на будинок. Надання документів про право власності на житло протягом року після закінчення будівництва будинку – це норма. Якщо ж забудовник затягує до двох і далі років, це вже привід для серйозного занепокоєння.

Нерідкі випадки, коли компанія звела десяток будинків, у них живуть люди, але прав власності на свої квартири вони не мають. А значить, фактично і юридично не мають права там жити, продати або розміняти. Для розуміння ризику – у будь-яку хвилину всі мешканці дружно можуть опинитися на вулиці.

Інфраструктура

Зверніть увагу, як ви і ваші діти будете «вибиратися» на роботу і на навчання. Ви чітко повинні розуміти і бачити прогрес у будівництві нової дороги, нового мосту, гілки метро або її станції у напрямку до вашого будинку або житлового масиву.

Коли ви будете абсолютно задоволені всіма вищевказаними пунктами і впевнені у своїх правильному рішенні, тільки тоді вмикайте емоційну частину свідомості і насолоджуйтеся вибором поверху, метражу, виду з вікна, планування квартири і висоти будинку – рекомендує спеціаліст.

Вибрати квартиру подобово

Картинки по запросу "Вибрати квартиру подобово"

Нова квартира люкс на Позняках вул. Була в квартирі дві ночі. Дуже сподобалася квартира, все добре і чисто. Господиня дуже привітна жінка. Радує увагу до своїх клієнтів. Дизайнерський Люкс в новому будинку. Відмінна квартира, яка повністю відповідає опису. Дуже затишна, чиста і світла квартира. Знаходиться в спальному районі, який дозволить вирватися з міської суєти і зануритися в атмосферу відпочинку. А якщо вам пощастить, то з 17 поверху побачите чудовий захід, який на довго залишиться у вашій пам’яті. Євро у метро КПІ – центр 10 хвилин. Також хочемо вам порекомендувати vlasne.ua/city/kyiv/

За такі гроші вона повинна бути чиста. Наставлено купа мотлоху (декор), якого немає на фото, але по факту в квартирі, у вигляді штучних квітів, м’яких іграшок, наклейок, ляльок і тд , і збирає лише купу пилу. Про пилу, вона скрізь, на поличках, підвіконні, тумбочках, музичному центрі і тд. На підлозі були чиїсь волосся, хоча перед заселенням квартиру зобов’язані прибрати. Душова лійка зламана, вода з неї тече і на північ і на південь, потрібно притискати рукою. Господар зустрів нас привітно, заселилися швидко, без проблем. У квартирі чисто, є все для комфортного проживання. Опис квартири відповідає дійсності. Вся квартира розвалена, таргани вилазять з холодильника і пралка, меблі розбита, всі двері розламані, прокурено так, що за 4 дні перебування не вивітрилося. Дзеркала брудні, сантехніку взагалі ніхто не протирав. Коротше, краще туди не потрапляти. Щодня сюди приїжджає величезна кількість людей. Приїжджати сюди для того, щоб познайомитися з історією міста, краще в літній сезон, хоча столиця прекрасна і взимку. На Лівому березі розташовано три з них: Дніпровський, Деснянський і Дарницький.

Крім головної православної святині, тут є чимало місць, де можна і розважитися. Тому оренда обходиться на порядок дорожче. Його цікава історія, унікальні пам’ятки архітектури та садово – паркового мистецтва, а також масштабні заходи, які тут проводять щорічно, неможливо залишити без уваги. Прогулянка затишними алеями Ботанічного саду буде приємною та познайомить із дивовижним світом флори. Так добиратися до найбільш цікавих місцях буде набагато простіше. Тут можна вибрати найбільш підходящий варіант квартири всього в кілька кліків.
Спеціальні фільтри серед величезної кількості пропозицій дозволять знайти кращі. Вам залишиться просто набрати номер господаря квартири, щоб домовитися про дату і термін оренди, або її забронювати онлайн. Це дозволить успішно завершити операцію.