Як вибрати хороший натуральний килим

2-15-2020
Картинки по запросу "Як вибрати хороший натуральний килим"


Адже при неправильному зверненні килим  не тільки може втратити свій зовнішній вигляд, але і служити вам згодом набагато менше, ніж міг би. На щастя, якщо знати деякі тонкощі, ви будете позбавлені від неприємних сюрпризів. Найпильнішу увагу має приділятися килим з натуральних матеріалів: бавовняні, шовкові і шерстяні килими досить вибагливі до умов зберігання, а більшість моделей буде дуже прикро виявити через кілька років в жалюгідному стані. Як дешеві, так і дорогі килими не терплять підвищеної вологості. Якщо ви плануєте зберігати їх довгий час, виберіть максимально сухе місце. Також, постарайтеся, щоб їх не могли дістати з тваринами. Також хочемо вам порекомендувати ковры оптом в украине

Намагайтеся складати підлогові покриття так, щоб утворювалося як можна менше складок. Різні матеріали основи реагують на таку деформацію по – різному, проте в будь-якому випадку перевірене століттями скочування в рулон забезпечить найкращу збереження первозданної форми.
Закочуйте килим ворсом всередину: це не тільки забезпечить краще зберігання, але і виключить можливість забруднити ворс.
Натуральні килими при зберіганні можуть піддатися підлою атаці паразитів типу молі. Прикро виявити навіть дешевий килим, покритий порошинками. Що вже говорити про розкішних довговорсий палацах. Тому краще перед упаковочкою обробити поверхню спеціальним спреєм, а в місце зберігання покласти нафталіновий кульку.
Що характерно, дешеві килими не тільки виглядають блякло, але і гірше зберігаються. Краще прийти в хороший магазин і вибрати по – справжньому якісний вовняний килим, ніж спостерігати, як обновка все більше розпускається день від дня.

Якщо килим великий і згорнути його в рулон не виходить (наприклад, ви розбираєтеся з дуже щільним вовняним палацом або доріжкою), краще зробити виняток із правил і скласти його ворсом назовні, намагаючись перегинати як можна менша кількість разів. У цьому випадку згини потім будуть не так помітні. Повірте: простіше не допустити цього паразита в своє житло, ніж потім намагатися його вивести.
І на закінчення пам’ятайте: підлогові покриття створені, щоб лежати на підлозі. Коли вони зберігаються, часто вони псуються сильніше, ніж якщо б за ним ходили. Тому не варто без потреби замикати улюблений килимок в шафу: нехай краще він кожен день радує вас і ваших домочадців.