Як вибрати будинок

5-15-2019

Как выбрать дом
Знайти будинок своєї мрії не так вже просто, це заняття вимагає багато часу і енергії. Тому необхідно чітко представити власні вимоги і цілі.
Також хочемо вам порекомендувати недвижимость в Одессе
Щоб виділити ті якості, які повинен мати будинок, потрібно скласти список характеристик, які є обов’язковими і не дуже.
Розташування: Перший крок – визначити місце розташування будинку, повинен він бути в центрі, на периферії або в селі. Для того, щоб зрозуміти це, треба врахувати елементи стилю життя, який домінує у тому чи іншому місці. Наприклад, в маленькому містечку менше машин, але життя проходить на очах у сусідів. На периферії або в селі потрібно враховувати, що кінотеатр, театр, нічний бар і ресторани знаходяться на відстані, і щоб потрапити на них, потрібно постійно використовувати автомобіль, але натомість ви отримуєте тишу і усамітнення.
Інфраструктура: Перелічимо сервіси, які необхідні для комфортного проживання. насамперед, це громадський транспорт, школи, поліклініки, спортивні заклади, супермаркети, магазини.
Тип житла Краще заздалегідь зупинити свій вибір на тому чи іншому типу житла – чи хочете ви жити в апартаменті або на сучасній віллі, або в старовинному будинку. Також важливо визначити рівень якості обробки (нормальний – середній, або люкс), чи готові ви робити косметичний або навіть капітальний ремонт, або хочете відразу переїхати і жити в будинку, є необхідними такі доповнення до житла, як сад, гараж або автостоянка, окреме опалення.
Бюджет Встановіть максимальний бюджет для придбання будинку з урахуванням того, що покупець також несе витрати по податках (реєстрація, кадастр, іпотека) та оплачує послуги нотаріуса (складання договору купівлі). В цілому такі витрати складуть близько 10% від вартості житла, що купується.
Найбільш популярні регіони Іспанії, де купують котеджі. Іспанія -країна приємна у всіх відносинах.
Простіше кажучи квартири в Іспанії, розташовуються зазвичай у висотних будинках у курортній зоні міст, уздовж пляжів і іноді в компактних урбанизациях, але невисокою поверховості.