Як вибрати будівельну компанію?

Серед безлічі різних будівельних компаній є справжні професіонали, яким можна довірити будівництво житла і, на жаль, ті, хто керується лише заробити «легкі» гроші.

Природно, ніхто не хоче співпрацювати з дилетантами, але відрізнити їх від майстрів своєї справи деколи дуже і дуже складно. Чим же керуватися при виборі будівельної компанії, щоб не потрапити до рук непрофесіоналів?

Ціна. Часом цей фактор говорить про багато що. Занадто дешево – це майже напевно неякісно, тому що справжній професіонал своєї справи повинен цінувати свою працю і свої знання. З іншого боку і занадто висока вартість повинна стати приводом для роздумів.

Інколи завищена вартість говорить як раз не про високу якість робіт, а про те, що співробітники будівельної компанії хочуть швидко отримати прибуток при мінімальних трудовитратах. А щоб зорієнтуватися по ціні, краще всього провести невеликий моніторинг цін в цій області.

Реклама. Компанія, націлена на тривалу роботу, не економить на рекламі. Про такий будівельної компанії ви можете почути в ЗМІ, у вас у гаманці може лежати її візитка, і навіть на холодильнику магнітний вініл з логотипом будівельної компанії може бути знаряддям реклами.

Такої довгострокової реклами ви не побачите у тих, хто на ринку будівельних послуг опинився випадково і в чиї плани не входить успішна робота, спрямована в першу чергу на задоволення потреб замовника.

Репутація. Відгуки задоволених/незадоволених клієнтів компанії – це і є головний критерій вибору, на який варто звернути особливу увагу. Тим більше, що сьогодні знайти відгуки про ту чи іншу компанію можна, не виходячи з будинку або офісу, звернувшись за допомогою до всемогутнього Інтернету.