Як вибрати бетон та покрсити його


Чим відрізняється бетон від розчину? Що вибрати?
Вони відрізняються своїм складом. У бетоні використовуються великі наповнювачі, такі як щебінь і гравій. Вибір здійснюється виходячи із призначення. Для штукатурних і кладочних робіт, обладнання цементної стяжки під покриття, заповнення швів застосовується розчин. Якщо ж ви плануєте роботи з несучими конструкціями, фундаментом і т. п., то краще купити бетон. Спочатну хочу вам запропонувати якісний Бетон в Киеве за супер ціною.

Що таке марка бетону?
Номер бетонної марки показує граничне значення у кгс/кв. см міцності на стиск. Для перевірки відповідності виробу заявленим параметрам, здійснюють стиснення литих бетонних кубиків, які були витримані 28 діб при умовах нормального твердіння, з допомогою спеціального преса.

Як визначити необхідну марку бетону?
Клас або марка – це головний показник якості бетону. При підборі суміші клієнт зазвичай орієнтується по марці, а інші показники відходять на другорядний план. Марка прямо залежить від кількості цементу в складі бетонної суміші. Вибір потрібної марки зазвичай відбувається в залежності від проектних особливостей, завдань, які необхідно буде здійснювати.

Як здійснюється доставка бетону у важкодоступні місця?
Сьогодні самим практичним і сучасним варіантом подачі розчину або бетону у важкодоступні місця є автобетононасос. Ми пропонуємо свої власні бетононасоси, які дозволяють транспортувати бетону в будь-яке місце.

Що означає літера “П” в позначенні бетону?
“П” – значить легкоукладальність, рухливість, осадка конуса, тобто здатність бетону заповнювати форму, в яку він повинен бути залитий.Позначення бетонної суміші буквою “П” відбувається цифрами від 1 до 5 ( П1, П2, П3, П4, П5). При звичайних монолітних роботах використовується бетон П2 – П3.

Може бути залитий бетон при низьких температурах?
Для зведення споруд в умовах низьких температур був розроблений особливий морозостійкий бетон.

Як забезпечити високу довговічність і міцність бетону?
Довговічність і міцність бетону має пряму залежність від придбаної марки бетону. Чим вище марка, тим більше властивості довговічності і міцності суміші. У нашій компанії доступні будь-які марки бетону або розчину.

На що звернути увагу, щоб бетон не втратив свою якість?
Продукт може втратити якість через розведення бетону водою на об’єкті. Це може відбуватися при користуванні послуг кустарних будівельників. Густий продукт укладати важче, ніж рідкий. Додавати воду категорично не варто. Зайва вода в суміші не вступає в реакцію. Ця надлишкова вода залишається в бетоні. З часом вона випаровується, сохне, а у бетонній структурі з’являються пори і порожнечі. Через це знижується марочна міцність бетону.
Також бетон може втратити якість внаслідок не належного ущільнення суміші (без вібрації). У такій суміші міститься велика кількість повітря. Ці повітряні порожнечі, якщо їх не усунути вібруванням, можуть негативно вплинути на продукт, знизивши його марку.
Слід уважно поставитися до зварювання бетону, що частіше трапляється з-за більшого, ніж треба, часу міксера в дорозі, зайво теплої погоди, довгої розвантаження і т. п. Ми робимо все, що необхідно з нашої сторони, щоб ви отримали якісний продукт.

Сьогодні вирішальними факторами якості будівництва є зносостійкість, довговічність і міцність об’єкта. Важливо те, які будматеріали застосовуються в процесі спорудження будинків, будівель, споруд. Наша компанія рада запропонувати виключно перевірені суміші, розчини, які гарантують довговічність будівельних об’єктів.

Як правильно вибрати бетон?
По-перше, якість суміші, її відповідність стандартам і ГОСТ-у має бути підтверджено відповідними сертифікатами (вся документація є в офісі нашої фірми).
По-друге, необхідно віддавати перевагу товару, що відрізняється екологічною чистотою (у нас він саме такий).
По-третє, слід мати чітке уявлення, з якою метою і в якому обсязі необхідний вам наш продукт. Виходячи з безпосереднього цільового призначення, можете замовляти матеріал потрібної марки та певного обсягу.

Від грамотного вибору представленого продукту безпосередньо залежить якість об’єктів, що зводяться, будь це величезний багатоповерховий приватний будинок або невеликий гараж. Консультуйтеся з нашими компетентними працівниками та замовляйте бетон, який буде відрізнятися потрібними зносостійкими і міцнісними характеристиками.
Якож вам потрібно пократити бетон, то рекомендую Покраска стен в Киеве, ціна вас приемно здивуе.