Як вибрати адвоката

4-7-2019

Хороший адвокат повинен мати значний досвід у розгляді справ про розлучення у вашому місті. Досвідчений адвокат буде знати тенденції різних судів у вашій юрисдикції і повинен бути в змозі використати ці знання у свою користь. Крім того, цей адвокат повинен займатися в першу чергу шлюборозлучним правом. Часто люди наймають адвокатів, які практикують в іншій сфері, думаючи, що цей юрист зможе те впоратися з цим питанням. Тим не менш, шлюборозлучну право є дуже спеціалізованою областю, яка вимагає певних навичок і досвіду для того, щоб мати можливість досягнення успішного завершення.

Хочемо порекомендувати читать

Відгуки Клієнтів
Кращий спосіб вирішити, який же адвокат підійде для вашої справи про розлучення, це-дізнатися відгуки. Хоч і розлучення не буває приємним процесом, деякі адвокати мають більше успіху в задоволенні своїх клієнтів, ніж інші. Ви повинні попросити адвоката список клієнтів, до яких ви зможете звернутися за порадою і відкликанням. Конфіденційність клієнта важлива і будь-який досвідчений адвокат повинен мати принаймні кілька колишніх клієнтів, які готові поручитися за нього або неї.

Доступність
Дуже важливо, щоб ваш адвокат був завжди доступний і швидко відповідав на ваші телефонні дзвінки, електронні листи і прохання на зустрічі. Ви можете запитати у адвоката є у нього свій офіс — це ще одне місце, де ви зможете краще оцінити цього адвоката, почувши, що говорять про немає там колишні клієнти.

Якщо колишній клієнт цього адвоката говорить вам, що їм було дуже важко зв’язатися з адвокатом або адвокат не відповідав на дзвінки, або не відповідав на електронні листи, і взагалі їм знадобилося кілька днів, щоб вийти з ним на зв’язок, то ви обов’язково повинні пройти повз цього адвоката.