Як утеплити заміський будинок?

Відомо, що більшість дачних будиночків абсолютно не пристосовані для проживання в них у зимовий час року. Щоб жити в них у зимовий період необхідно для початку їх утеплити стіни, підлогу, а також дах. Також необхідно обладнати будиночок піччю, або яким-небудь обігрівальних приладом, щоб мати можливість зігрітися в холодні зимові вечори.

Слід враховувати також той факт, що якщо ви прагнете до теплоізоляції стін і у вас в стіні мінеральна вата, вона при насичення водяними парами, втрачає ізоляційні властивості.

В якості утеплювача незамінним є руберойд, толь, а також поліетиленова плівка. Маючи ці матеріали, ви можете вже наполовину зменшити втрати тепла вашого будинку.

Оберігати теплоізоляційний матеріал також необхідно і зовні. Для цього оббивають шаром з фанери або картону.

Щоб комфортно проживати в будинку, треба встановити кондиціонери з функцією обігріву, необхідно також ретельно продумати конструкцію вашого статі. Від ґрунту його необхідно ізолювати простором. Якщо на вашій ділянці низький рівень грунтових вод, то вам в принципі можна використовувати дощатий настил.

Якщо ж у вас на місцевості високий рівень ґрунтових вод підлогу необхідно підняти вище рівня землі приблизно на 50 сантиметрів. В такому випадку краще передбачити підлогу з утеплювачем, краще з подвійним.

Другий підлогу настилають на балки. В якості теплоізоляційного матеріалу тут виступають: засипка з шлаків, керамзиту і тирса з вапном. На заміну цієї насипання можна також скористатися утеплювачем. Зверху балок настилають чисту підлогу.

В якості утеплювача для стелі можна використовувати абсолютно будь-які матеріали, які знайдуться у вас під рукою, наприклад мох, солома. Також можна використовувати теплоізоляційний шар, виготовлений з глиняної замазки, товщиною 20-25 сантиметрів.