Як продати квартиру терміново і вигідно?

Поради ріелторів, про те, як продати квартиру швидше і дорожче без посередників.

Успіх від продажу квартири забезпечений, якщо продавець зуміє скласти правильну ціну житлоплощі. Правильна ціна – це адекватна ціна житлової площі, враховуючи всі плюси і мінуси. Поставивши просто високу ціну, з метою отримати як можна більше грошей – даремно витрачений час, навіть якщо квартира, що продається, на думку власника, досить непогана.

На ціну впливає маса факторів, деякі з них можуть як підвищити, так і зменшити її ціну.

Перше на що звертає увагу більшість покупців це розташування, близькість до метро, паркам, скверам. На другому місці, планування житлоплощі. Тут грає роль площа і наявність балконів, лоджій. На третьому місці, поверх. За даними ріелторів, 1 -й поверх знижує вартість житлоплощі на 10%, останній – на 2-5%. Далі по списку йде загальний стан квартири – ремонт. На думку експертів, для того, щоб ціна була вигідною для продавця, не обов’язково робити ремонт, досить лише привести в порядок сантехніку, переклеїти шпалери, вимити вікна, повісити фіранки.

Не менш важливим для покупців є вид з вікна, галасливі вулиці, промзони – безумовно, мінус 7-10% від вартості. Ще один момент, який мало впливає на ціну квартири, але вже точно грає роль при виборі житлоплощі – загальний стан під’їзду. Щоб не втратити потенційного покупця, заздалегідь подбайте про чистоту під’їзду.

Ще одна порада, від ріелторів, перед приходом покупців, зваріть каву і розігрійте булочки з корицею. Ці «домашні аромати» благотворно діють на гостей приємне враження ви напевно справите і ваша квартира запам’ятається затишною.