Як правильно взяти іпотеку. Поетапна інструкція

Давайте поговоримо про те, як взяти іпотеку. Якщо у вас є гроші, щоб погашати кредит, великого розуму не потрібно, але нормальної людини, який зацікавлений не ускладнювати собі життя, хоче знати, як правильно взяти іпотеку.

Першим ділом, потрібно ознайомитися з умовами іпотеки, почитайте матеріали, які присвячені різним аспектам іпотечного кредитування, подивіться, що саме пропонують банки у вашому регіоні. Вся інформація на цю тему буде вам корисна, так як саме вона дозволить зрозуміти, як взяти іпотеку.

Ви можете взяти іпотечний кредит в містах, де є відділення банку, але і в тих населених пунктах, де представлені партери певного банку. В цілому, весь процес можна звести до п’яти обов’язковим кроків.

1) Перед тим, як взяти іпотеку, краще підібрати квартиру. Велика частина банків видає кредити на придбання квартир по всій території країни. Для більшої зручності краще спочатку знайти підходящу квартиру, а вже потім йти в банк, так як банки зацікавлені в оперативному здійсненні цієї угоди.

2) Приблизно визначте розмір виплат по кредиту. Це дозволить не тільки знати, скільки ви будете платити щомісяця, але і визначити, який термін кредитування для вас буде оптимальним. Крім того не забувайте про те, що чим більший термін кредиту, тим більше переплата.

3) Ви можете заповнити спеціальну заявку на сайті підходящого вам банку. Це спростить процедуру отримання попереднього рішення щодо видачі вам кредиту.

4) найважливіший етап, який передбачає підготовку всіх необхідних документів і оформлення самого кредиту. Банк розгляне ваш запит, проаналізує ваші документи і прийме рішення про те, чи можна надати вам кредит. Правовстановлюючі документи на квартиру перевірить страхова квартира, а незалежна оціночна компанія, дозволить визначитися з ринковою ціною квартири.

5) Останній крок, це шлях до вашої мрії. Банк готовий провести угоду і підписати з вами іпотечний договір, отже, вам залишається тільки в’їхати у ваше нове житло і справно виплачувати борг.

Не забувайте про те, що чим сумлінніше ви будете виконувати свої зобов’язання за кредитом, тим легше буде проходити ваша співпраця з банком. А якщо у вас виникають проблеми зі своєчасним погашенням кредиту, то одразу ж повідомте про це банк, так як в цьому випадку, ми можете розраховувати на певні сходження. Пам’ятайте, банк завжди зацікавлений у вашій платоспроможності.