Як правильно вибирати нерухомість.

12-8-2017
Як правильно вибирати нерухомість.

Тому брати відповідальність за вибір квартири в новобудові доводиться самому покупцеві. Основні ризики, з якими можна зіткнутися, вибираючи нову квартиру, це зміна забудовників, підвищення розцінок за квадратний метр, зміна планування будинку в будь-який момент будівництва і т. п. Іншими словами, це ризик зіткнутися з недобросовісністю і шахрайством продавця. Особливо важливо критично поставитися до питання, як вибрати квартиру в новобудові тим, хто планує брати кредит на будівництво або іпотеку. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі Недвижимость по приятным ценам.
Краще не приймати на віру твердження продавця, а особисто перевірити, на якому етапі будівництва знаходиться будинок, підведено комунікації і т. д. Акредитована чи новобудова в банку. Найкраща гарантія безпеки покупки житла – акредитація ведеться будівництва топовими банками країни.
Репутація забудовника. Уточніть стаж роботи забудовника на ринку і з’ясуйте, чи завжди вчасно здавалися в експлуатацію об’єкти. Дізнатися про багато нюансів, пов’язаних з роботою забудовників можна на сайті нерухомості, незалежному всеукраїнському порталі нерухомості. Вартість квадратного метра житла. В кутових квартирах є і плюси, і мінуси.