Як правильно вибрати квартиру для житла.

4-29-2018

Як правильно вибрати квартиру для житла.
Так звані «хрущовки», які спочатку планували розбирати через 25 років, вже двічі вичерпали свій термін експлуатації. У таких будинках можна жити не більше 60 років. А далі — або капітальний ремонт, який за своєю вартістю може виявитися дорожче нової багатоповерхівки, або знесення. Тільки в столиці, за оцінками місцевої влади, пора прибирати понад 3 тис. будинків. На думку експерта, цілі житлові квартали можуть перетворитися у руйнуються «нетрі». Купівлі квартири В новобудові також є свої ризики, але в цьому варіанті точно є незаперечна перевага — комфорт. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі http://malahyt.com.ua/ua/.
Нові під’їзди, система подачі тепла, що дозволяє в кожній квартирі встановити лічильник і платити менше, просторі планування і т. д. Тому варто прислухатися до фахівців і зробити наступне. Придивитися, скільки сусідів на поверсі. Щоб відповідати поняттю «комфортне житло», на одному поверсі має бути максимум 10 квартир. Логіка проста — всі сусіди користуються одним ліфтом (в кращому випадку двома), однієї сходовою кліткою, одними трубами. І чим більше сусідів, тим більше навантаження на внутрішньобудинкові комунікації.
Зрозуміло, чим щільніше живуть люди, тим більше вони один одному заважають. Ідеально, коли до найближчої зупинки громадського транспорту відстань не більше 5 км. Щоправда, як розповідає прес-секретар «Укрбуду» Гліб Шемовнев, далеко не для кожної родини це має значення. Сім’ям з дітьми без автомобіля важливо наявність шкіл чи дитсадків в пішій доступності, в той час як у людей з власним авто це питання стоїть не так гостро. Наприклад, дізнатися, хто стане вашими сусідами.