Як правильно вибрати квартиру для житла.

4-29-2018

Як правильно вибрати квартиру для житла.
Покупка квартири – складний та трудомісткий процес, оскільки мова йде про великі грошові суми і оформленні великого пакету документів. Щоб прийняте рішення не обернулася розчаруванням, покупцеві потрібно визначитися з рядом запитань і розібратися, на що під час операції звернути особливу увагу. Визначальними факторами при виборі нерухомості є призначення майбутнього об’єкта, доступний бюджет, прийнятні форми розрахунків. Переконатися в надійності забудовника (головні ризики при купівлі квартири в новобудові – несвоєчасна здача об’єкта в експлуатацію та/або невідповідна якість готового об’єкта заявленим характеристикам). Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі http://ozernyi-gatne.com.ua/apartments/.
Перевірте інформацію про репутацію забудовника, зберіть дані по раніше зведеним їм об’єктах. Перевірити дозвільні та правовстановлюючі документи. Переконайтеся, що у забудовника в порядку початково-дозвільна документація на землю і будівництво – це можна зробити через Єдиний державний реєстр прав на нерухоме майно. Передавальний акт покупець повинен підписати тільки після особистого огляду своєї квартири, в іншому випадку всі недоліки і дефекти, виявлені згодом, новому власнику доведеться усувати за свій рахунок.
Розібратися у доступні способи оплати. Забудовники Казахстану сьогодні готові запропонувати покупцям кілька варіантів розрахунків. Наприклад, участь у пайовому будівництві, пайові внески, інвестиційні вклади, переуступка прав та ін. Також доступна іпотека – умови кредитування відрізняються по першому внеску, розміру річних відсотків, строками виплат.