Як правильно вибрати квартиру для житла.

4-29-2018

Як правильно вибрати квартиру для житла.
Хочете купити квартиру, але не знаєте, з чого почати, і боїтеся помилитися з вибором? По-перше, відповідайте для себе на чотири питання, по-друге, дотримуйтеся чотирьох простих правил. Перш за все, вивчіть ринок нерухомості, дізнайтеся розцінки на різні варіанти. Потім тверезо оцініть свій бюджет і можливості. Від того, на яку суму ви розраховуєте, залежить дуже багато — від розташування будинку до площі житла. Це можуть бути особисті кошти, іпотека від банку, військова іпотека, материнський капітал, субсидії за житловими програмами. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі https://volodymyrskyy.com.ua/ru/filter/total_area-from-188/.
Уважно вивчіть всі можливості, які надаються як на федеральному, так і на регіональному рівні. Якщо ви купуєте квартиру тільки для себе, тому що просто вирішили змінити місце проживання, то тут місце, метраж, поверх і так далі залежать тільки від вашого бажання і бюджету. Але частіше зміна житлоплощі продиктована якимись певними причинами — скажімо, зміна роботи, народження дитини або його надходження у вуз. Тут при виборі варто орієнтуватися на конкретні умови і вибирати у відповідності з ними.
Треба врахувати розташування — ближче до офісу інституту, родичам або, принаймні, лініях транспорту, щоб було зручно добиратися. Метраж, планування — адже дітям знадобиться власна кімната. До того ж, якщо це будинок в новому мікрорайоні, дуже ймовірно, що поряд присутні всі важливі об’єкти інфраструктури — від лікарень до торгових центрів. Недоліки новобудов — є ризик поповнити список “ошуканих пайовиків”, скажімо, в результаті довгобуду або банкрутства забудовника. Добре б перевірити шумоізоляцію.