Як правильно побудувати власний будинок

Щоб правильно побудувати будинок необхідно знати принципи його будівництва.

Будівництво власного будинку – справа дуже відповідальна. У ньому потрібно дотримуватися певних принципів, щоб нове житло було комфортним і довговічним. Так, наприклад, можна закласти фундамент, не використовуючи щебінь, без якого основа може бути неповноцінним.

Природно, в першу чергу потрібно подумати про надійність котеджу. Для цього потрібно, щоб несучі конструкції могли витримувати високі і низькі температури, будь-які контакти з опадами і вологою, загалом, могли б витримати будь-які серйозні навантаження. Таке стане можливим лише в тому випадку, якщо будівельні матеріали будуть вибрані тільки найякісніші, зносостійкі і з тривалим терміном придатності, до того ж здатні витримати температурні коливання.

Безпека котеджу і його екологічність не менш важливі, ніж інші принципи. Людина, що живе у власному котеджі, ні в якому разі не повинен піддаватися впливу екологічно шкідливих матеріалів, а природу не можна забруднювати речовинами, що виділяються з неякісних матеріалів. На сьогоднішній день практично кожна будівельна компанія випускає екологічно чисті елементи, але котеджі з натурального дерева або з цегли, як і раніше, тримають свої лідируючі позиції. Найчастіше дерево використовується в якості основного матеріалу, з якого виготовлений котедж, але зустрічаються і зовсім різнопланові будинку, де крім дерева вжито і інші елементи.

Планування будівлі, що будується, потрібно продумати заздалегідь і зробити це дуже ретельно. Ще на етапі ескізів важливо скласти планування таким чином, щоб вона була як можна більш зручною, комфортною і відповідала всім вимогам замовників. Будинок на ділянці повинен бути розташований правильно, тоді він буде гармоніювати з рельєфом і навколишньою природою. Таке житло виглядає набагато цікавіше і затишніше, ніж невдало побудована. До речі, внутрішнє планування теж потрібно обговорити заздалегідь продумати її, починаючи від великих елементів начебто ганку і фасаду і закінчуючи внутрішніми інженерними комунікаціями.

До речі, вдале розташування будинку на ділянці стосується не тільки естетичного боку, але й практичної, адже до будинку потрібно підводити комунікації доріжки, для останніх чудово підійде щебінь гранітний. Якщо врахувати всі описані принципи, то будинок вийде затишний, екологічний, надійний і зовні дуже привабливий.