Як правильно переїхати в нову квартиру?

Переїзд в нову квартиру або будинок – дуже важлива подія в житті кожної людини. До нього потрібно поставитися серйозно і ретельно підготуватися.

Краще всього здійснити переїзд між 9 і 11 годинами ранку того дня, який ви намітили для цього. При цьому неважливо, переносьте ви всі свої речі або тільки їх малу частину.

Коли зайдете в квартиру, насамперед широко відкрийте вікно або балконні двері, щоб впустити потужний струмінь свіжого повітря. Потім пройдіть на кухню і в ванну кімнату і на кілька хвилин відкрийте крани з водою. Це дуже ефективне очищаючу дію, допомагає прогнати застійні і негативні енергії, що залишилися від попередніх мешканців. Увімкніть скрізь світло, тим самим продовжуючи розпочату очищення. Увімкніть радіо або магнітофон з гарною мелодією або піснею, яка подобається саме вам, тим самим запрошуючи ваші нові енергії в квартиру. Закип’ятіть чайник, заваріть чай і випийте першу чашку гарячого чаю у вашому новому будинку.

Фен-шуй рекомендує переночувати в квартирі, навіть якщо ви не повністю перевезли свої речі. Якщо з якоїсь причини у вас немає такої можливості, наприклад, ви здійснюєте переїзд по частинах, то залиште в новій квартирі вашу нічну сорочку або піжаму.

Чудово, якщо перед переїздом ви зробили ремонт, хоча б косметичний, адже це допоможе вам практично миттєво відтворити дух ваш, і вашу власну атмосферу в квартирі. Але буває так, що такої можливості просто не існує, тому що у вас альтернативна операція і терміни, прописані в договорі. Вони не дають вам спокійно і розслаблено зайнятися ремонтом. Не турбуйтеся! Просто вимийте квартиру як слід, а ремонт зробите пізніше.

При цьому будь-яку прибирання квартири, щоденну або генеральну, можна перетворити на чарівну дію. Підмітаючи підлогу, візуалізуйте (уявляйте, що з кожним помахом щітки, все погане залишає ваше житло, а пилосос втягує не тільки пил і дрібне сміття, але і роздратування, злість, заздрість, неспокій, тривогу і інші негативні емоції, що залишилися від колишніх мешканців; проблеми, втома і стреси, нещастя і неприємності. Вода ж чудово розчиняє образи і змиває сварки. А посилює її дію проста кухонна сіль, додається у воду, приблизно 100 грамів на відро води.

Єдине, що необхідно зробити одразу після заселення, так це ліквідувати всілякі поломки, якщо вони, звичайно, залишилися від попередніх мешканців. Все, що зламано або не працює, – це поганий фен-шуй.

Зустрічаючи різних людей, господарів квартир, я спостерігала, як по-різному вони ставляться до свого житла. Одні до останнього моменту операції, аж до підписання акту передачі квартири, пестять і плекаючи своє житло, залишаючи при цьому новим господарям ідеальний порядок і чистоту. Деякі, покидаючи назавжди своє старе житло, навіть цілують і гладять стіни, в яких провели якийсь період свого життя.

Інші ж не поспішають навести порядок, міркуючи приблизно так: «Квартира практично не моя, не хочу більше вкладати в неї гроші і мої зусилля. Мене чекає нова приємна життя в іншій квартирі, ось там я і буду намагатися. А ця… Та ну її, набридла, нехай все роблять інші господарі. Мене тут все дратує.» На мій погляд, небезпечні думки. Нагадаю: подібне притягує подібне. Все, що ви залишили на старій квартирі (наприклад, поточні крани, зламані замки, розбите скло або інші поломки), неодмінно, через якийсь час матеріалізується у новій квартирі.

Розповім цікавий випадок. Як-то я продавала квартиру в центрі Москви. Одного разу на перегляд прийшла покупниця, яка давно шукала щось схоже. Моя інтуїція підказувала мені, що саме вона внесе завдаток за квартиру. Ця жінка була дуже уважна до свого майбутнього житла, вона, не поспішаючи, оглянула квартиру, звертаючи увагу на всі дрібниці, в тому числі і крани, перевірила не підтікають. Один з кранів подтекал, і вона люб’язно попросила господиню замінити прокладку.

Яка дурниця! Адже копійчана справа п’яти хвилин, але моя продавець не хотіла нічого робити, передчуваючи, як вона налагодить своє життя і життя своїх домашніх в інший, що купується квартирі, яку ми через деякий час підшукали. Так вона і передала за актом свою стару квартиру з подтекающим краном, а я вислухала потім не дуже втішну думку про цю людину.

Не так давно дочка цієї недбайливої господині звернулася до мене з питання обміну своєї квартири. Під час бесіди, природно, я поцікавилася, як живеться її матері на новому місці. «Все чудово, – відповіла ця молода жінка. – От тільки всі крани довелося замінити, незважаючи на те, що були практично нові: фільтр полетів, то різьбу згорнули.» Я відразу ж згадала злощасний кран з протіканням, і мені стало все зрозуміло.

Буде значно краще, якщо ви зробите зусилля і усуньте дрібні поломки, а разом з цим приведете свої негативні думки по відношенню до квартирі в позитивний стан. Коли ж ви, нарешті, збираєте речі в коробки та мішки, одним словом, ретельно готуєтеся до переїзду, постарайтеся згадувати тільки про позитивних і приємних періодах і моменти вашого життя в старій квартирі. Виконуючи подібне вправу, ви робите дві добрі справи одночасно: формуєте свою майбутню гармонійне життя і залишаєте позитивний настрій тим людям, які придбали вашу квартиру.

Впевнена, що в будь-якій квартирі можна знайти позитивні моменти: просто згадайте ті періоди вашого життя, коли ви були радісні або просто від душі дякували ваше житло за те, що дарувало вам тепло і рятувало від негоди.

Коли ви остаточно переїдете в нову квартиру, незважаючи на зайнятість, поверніться в стару, приберіть дрібне сміття, що залишилося після переїзду, протріть пил, ще раз згадайте роки, проведені тут, в позитивному ключі і, нарешті, виконайте наступне, дивовижне за силою вправа: на аркуші паперу запишіть, що ви берете в нову квартиру.

Наприклад, одна з моїх приятельок записала такі слова, значимі для неї: «Я беру з собою здоров’я, достаток, любов, добро, благополуччя, гармонію». На прощання залиште на видному місці трохи металевих грошей, які принесуть матеріальну удачу вам на новому місці, а покупцям – у вашій колишній квартирі. Всі. Переїзд завершено. Бажаю вам благополучного життя в новому помешканні і виконання всіх заповітних бажань.