Як правильно купити квартиру

9-18-2018

Как правильно купить квартиру
Продаж квартир в новобудовах з великою знижкою не рідкість: так забудовники намагаються швидко позбутися від «залишків» непроданих метрів при введенні будинку в експлуатацію. За зниженими цінами доведеться вибирати з того, що залишилося і не підійшло іншим клієнтам: невидовые квартири, житло з незручним плануванням і т. п. Маючи на руках всю суму для підписання договору, є шанс вибити додаткову знижку від відділу продажів і отримати дешеву квартиру в Києві вже в 2018 році.
Також хочемо вам порекомендувати Купить квартиру Днепр за кращою ціною.
Терміновий продаж житла на вторинному ринку – особлива удача, коли дешева квартира в Києві дістанеться за ціною на 10-15% нижче ринкової. Для такої операції потрібно активна співпраця з брокерами, готовність швидко приїжджати на перегляди і моментально внести завдаток або всю суму. На швидку продаж виставляють об’єкти без ремонту, з великими боргами по комуналці, для погашення кредитів власника. Додаткові витрати по угоді найчастіше лягають на покупця, якому доведеться взяти на витрати по оцінці житла, нотаріальне оформлення і оплату податків.
Жителі Ірпеня, Крюківщини, Вишгорода та Вишневого давно впевнені, що фактично є киянами. Дійсно, шлях з передмістя в центральні райони Києва іноді займає менше часу, ніж з лівобережних районів столиці. Місто-супутник Бровари також пов’язаний з «червоної» гілкою метро прямою трасою. Приміські автобуси беруть плату не набагато вище вартості проїзду по Києву.
Ціни на дешеві квартири нижче столичних на 10-15 відсотків – це стосується і вторинного ринку, і нового житла в передмістях Києва. За рахунок цієї різниці покупці вибирають в Ірпені, Бучі, Броварах та інших передмістях квартири з більшою житлоплощею, якої буде достатньо для проживання сім’ї з дітьми. Бонусом є та близькість до лісових масивів, озер, низький рівень загазованості повітря.
Покупка квартири в Києві «в житловому стані» – частий спосіб заощадити для людей, які відклали гроші на купівлю житла і на капітальний ремонт. Немає сенсу оплачувати бюджетні склопакети і «косметику», на яку витратилися попередні власники дешевої квартири. Квартира потребує ремонту з таким же плануванням і в цьому ж районі буде на 5-10% дешевше від ринкових цін. Різниця у вартості покриє частину витрат на капремонт, заміну комунікацій, сантехніки, дверей і вікон.