Як правильно купити квартиру.

4-29-2018

Як правильно купити квартиру.
Існує думка, що покупка квартири на вторинному ринку про ще і безпечніше. Це не зовсім так, простота тільки гадана. На «Б/В» квартири є цілий ряд правовстановлюючих документів. Крім «свідоцтва про право власності» Вам можуть зустрітися спадщину, судове рішення, мирова угода, договір довічного утримання тощо, а також цілий ряд нюансів пов’язаних з переходом прав власності. Купуючи «Б/В» квартиру, Ви, безсумнівно, потрапляєте в залежність від порядності попереднього власника і досвідченості нотаріуса. Підписання вами договору купівлі-продажу та отримання тут же «Витягу про державну реєстрацію» не гарантує Вам успішного завершення операції. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі http://krkv.com.ua/nasha-istoriya/.
Після здійснення реєстрації нотаріусом співробітники «Держреєстру» перевіряють правильність цих дій е електронному реєстрі, якщо у них виникнуть сумніви в законності, мають право скасувати реєстрацію! В квартирі також можуть бути зняті з реєстрації (прописки) військовослужбовці або ув’язнені, які не мають прав власності, але мають право відновити реєстрації за попереднім місцем проживання….
Крім того будинку вторинного фонду, в міру зносу, можуть ставити на капітальний ремонт з відселенням мешканців! Інженерні комунікації в таких будинках (особливо загальні) як правило, мають великий знос, що рано чи пізно призведе до незручностей. Головне, що слід з’ясувати і перевірити, це кому належить земля під будівництвом і зареєстрована декларація про початок будівництва даного об’єкта. Квартири на вторинному ринку дешевше, в тому випадку якщо якість цього житла нижче.