Як підібрати сантехніку для дому.

5-5-2018

Як підібрати сантехніку для дому.
Варто розглянути два заводи, один вітчизняний «Сантек», а другий Білоруський завод «Керамін». Вітчизняні ванні кімнати найчастіше невеликого розміру, і дуже важко підібрати комплект італійської або французької та чеської меблів, яка б відповідала габаритами. Тому часто доводиться звертатися в бік вітчизняного виробництва. Якщо завод чи фірма не економлять на якості, то вся їхня продукція зроблена з фінського вологостійкого ДСП, а дзеркала як окремо, так і в цілому будуть покриті сріблом. Коли справа доходить до дизайну, велика частина покупців хапається за голову, бо більше половини просто не знає, чого ж вона хоче від своєї майбутньої ванної кімнати. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі купить сантехнику.
Але дизайн сантехніки і меблів для ванн це як одяг, вона повинна бути не тільки красивою, але і максимально комфортною та функціональною. Ремонт у ванній відбувається зазвичай раз в 7-10 років, тому потрібно підбирати все відразу, перед тим як затіваєте ремонт. Після вибору самого фаянсу потрібно відповідально підійти до питання про ванної або душової кабіни.
Тут теж виникають труднощі, оскільки важко домогтися від покупця точної відповіді, завжди є сумніви. Запам’ятайте тільки одне, що з ванною, душову можна зробити просто, а от навпаки вже проблема, яка вирішується, але все ж. З появою різноманітних матеріалів досить просто обійтися не тільки без душової, але і без радянської чавунною ванною теж. Завдяки тому, що з’явився акрил, тепер будь-який простір у ванній можна обладнати асиметричної ванни. Ще цікаві нововведення у виробництві.