Як отримати друге громадянство.

7-26-2018

Як отримати друге громадянство.

але я ж не іноземка. але я ж не іноземка. Від громадянства кр відмови не було. Зараз повернулася в КР і хочу знову оформити прописку за колишньою адресою, вказаною в ай ді. Чи можуть виникнути які-небудь труднощі і нюанси. Чи збереглося моє киргизький громадянство і чи маю я право прописатися знову за колишньою адресою. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі получить второе гражданство.
Від громадянства кр відмови не було. Зараз повернулася в КР і хочу знову оформити прописку за колишньою адресою, вказаною в ай ді. Чи можуть виникнути які-небудь труднощі і нюанси. Чи збереглося моє киргизький громадянство і чи маю я право прописатися знову за колишньою адресою.
За умови, що громадянин США – етнічний киргиз, народився і виріс у Киргизькій РСР, і хочеться повернутися і жити на батьківщині, але на всяк випадок зберегти громадянство США. За умови, що громадянин США — етнічний киргиз, народився і виріс у Киргизькій РСР, і хочеться повернутися і жити на батьківщині, але на всяк випадок зберегти громадянство США.