Як не стати щасливим власником довгобуду в чистому полі?

Київські траси рясніють рекламними щитами з привабливими пропозиціями купити землю з будинком всього в декількох кілометрах від столиці, та ще “на заповідній землі” або “у незайманому лісі” або з виходом до ставка…

“Якщо вам пропонують ділянку або будинок в привабливу місці, але з підозріло низькою ціною, консультуйтеся у юристів. Не купуйте землю біля контор типу “Роги і копита”, про яких ніхто нічого не знає, – таунхаус за 30 тис. дол. з вірогідністю в 90% обернеться довгобудом або зовсім завмре на стадії котловану, а ділянка в чистому полі так і залишиться без комунікацій”, – радить Віктор Коваленко, директор консалтингової компанії “Реалекспо”.

Фахівці також нагадують, що доля всіх не оформлених належним чином дач і споруд на землях, де це не дозволено, може виявитися незавидною. Погодьтеся, мало приємного в покупці частинки “незайманого лісу” або заповідній землі, статус якої під питанням.

І ще один момент, про який не можна забувати. Якщо вже цей земельна ділянка настільки перспективний, то навіщо власникові вивішувати рекламу про його продаж на трасі? Повірте, за допомогою “сарафанного радіо” або професійного ріелтора у власника вже точно не виникло б жодних складнощів здійснити продаж такого ласого шматочка за такою низькою ціною.