Як не попастися в лапи шахраїв, знімаючи житло на курорті?

Найчастіше українці воліють орендувати житло на курортах. Однак експерти стверджують, що необхідно тримати вухо гостро, оскільки існує ризик потрапити на гачок шахрая.

Як повідомив спеціаліст з нерухомості телевізійного агентства «ТВ-Дім» Степан Долгополий, на курортах нерідкі випадки незаконної суборенди. Тобто хтось знімає житло довгостроково, а вам здає його подобово. Різниця в ціні йде йому в кишеню.

За його словами, в такому випадку можуть постраждати і справжній власник квартири, який отримає вбите після подобової оренди житла, і арендополучатель, до якого можуть пред’явити претензії.

Експерт відзначає, для того, щоб застрахувати себе від подібних афер, орендарю обов’язково потрібно перевірити у власника документи на право власності на житло, а також укласти договір про оренду. Крім того, в договорі зробити опис та стан майна і прописати всі умови.

За словами Долгополого, небажано знімати житло у зазивав на вокзалах — часто вони здають запущені квартири за завищеними цінами. Краще всього заздалегідь забронювати відповідне житло в інтернеті. Адже це буде надзвичайно зручно, оскільки більшість оголошень супроводжуються фотографіями, підкреслив експерт.