Як можна прописатися на дачі

5-21-2019

Как можно прописаться на даче
Можна прописатися на дачі.
Також хочемо порекомендувати почитати – При яких умовах можна буде прописатися на дачі http://prt.zp.ua/pri-yakih-umovah-mozhna-bude-propisatisya-na-dachi/
З кожному роком все більше громадян з запорошених міських квартир перебираються в заміські дачні будиночки, де чисте повітря, тихі вулиці і спокійна розслаблююча атмосфера. Саме тому так багато людей цікавлять відповіді на наступні питання: чи можна прописатися на власній дачі. які умови повинні при цьому дотримуватися. скільки часу займає така процедура. Для чого потрібна прописка на дачі. Оформлювати прописку потрібно не тільки з – за обов’язкового характеру даної процедури, але і тому, що прописавшись на житлоплощі, людина отримує додаткові державні привілеї.
Якщо людина планує виїхати жити за місто, то прописки на дачі уникнути не вдасться. Про те, для чого ще потрібна прописка, читайте тут.
Про те, як це зробити, читайте в наступному розділі. На якій дачі можна прописатися.
Будиночок повинен бути придатним для проживання. Будиночок на дачі повинен бути житловим приміщенням, т. При схваленні прописки в Бюро технічної інвентаризації, на стадії визнання дачного приміщення житловим, велика увага приділятиметься якості проведеної в приміщення води. Тому слід завчасно подбати про встановлення фільтрів. Перевіркою наявності всіх перерахованих вимог займається міжвідомча комісія. Однак, не тільки дачний будиночок повинен відповідати затвердженим вимогам. Земельна ділянка, на якій знаходиться дачний будиночок, також має відповідати певним стандартам.
Земельна ділянка повинна мати статус ділянки, що підходить для садівництва. держава дозволило придбати його для того, щоб вирощувати фрукти, овочі, квіти та ін. Земельна ділянка повинна перебувати в зоні населеного пункту. Відповідно до Житлового Кодексу Російської Федерації, населеним пунктом, вважаються зони, призначені для будівництва житлових будинків та розвитку інфраструктури. у крокової доступності від дачного будиночка повинні перебувати продуктові магазини, медичні пункти і т.
Найскладнішим етапом при оформленні прописки на дачі є збір необхідної документації для цього. Спочатку потрібно звернутися в територіальний підрозділ міжвідомчої комісії, щоб дачний будиночок був визнаний придатним для проживання.
Після подачі й перевірки документів власник повинен отримати відповідний документ. Другим етапом буде звернення в місцеве відділення Федеральної міграційної служби. При зверненні в Федеральну міграційну службу, крім оригіналів усіх перерахованих документів, які потрібно надати та їх ксерокопії.
Про штрафи за відсутність прописки читайте тут. Закінчив Московський державний відкритий університет з червоним дипломом. Приватна практика, спеціалізація – міграційне та цивільне право.