Як елітне житло стає елітним?

Попит на елітне житло в Україні з кожним місто росте. Чим же воно відрізняється від звичайного і за якими принципами слід вибирати елітне житло?

Елітне житло має певні відмінності. В першу чергу це використання певної планування і стилю приміщень. Розмір такої квартири може бути досить великий, обробка може бути досить розкішною. Приділено велике значення комфорту.

Елітна нерухомість являє собою досить вузький сегмент на ринку нерухомості. Однак, незважаючи на це, інтерес до таких квартирах і будинках завжди високий. Навіть не збираючись купувати, багато хто намагаються подивитися на розкішні апартаменти. а на самому ділі рідко хто може відповісти на питання, чому дана нерухомість віднесена до елітної. Для цього потрібно знати деякі її відмінності від звичайної нерухомості.

Отже, елітне житло має певні відмінності. В першу чергу це використання певної планування і стилю приміщень. Розмір такої квартири може бути досить великий, обробка може бути досить розкішною. Приділено велике значення комфорту і функціональності. В будівництві використані виключно натуральні матеріали. Крім того, будівельники зробили повну обробку, тобто покупець може відразу в’їхати в квартиру без попередніх ремонтних робіт.

Елітне житло завжди має унікальне розташування. Воно повинно бути зручним для майбутніх мешканців, а також відповідати уявленням про престиж. Ще одним важливим критерієм можна вважати безпеку проживання, тобто навколо будинку організується спеціальне простір, яке охороняється. Важливо і дотримання смакових уподобань майбутніх мешканців у плані організації додаткових варіантів комфорту. Наприклад, це може бути спортивна частина, освітня і розважальна, при продажу квартир (Київ).

Проте все перераховане вище не робить житло по-справжньому елітним. Елітну нерухомість стає, перш за все, на думку девелопера. Він вирішує, що майбутня забудова буде елітною, навіть якщо її розташування залишає бажати кращого. Наступний важливий момент, який робить елітне житло елітним – рекламна кампанія. Рекламна кампанія оцінюється з точки зору витрачених на неї коштів. Саме так народжується елітна нерухомість. А комфорт, розташування, додаткові зручності відіграють лише другорядну роль.

Адже в цілому головне значення має саме те, з чого і як саме складається елітне житло – основні плюси завжди лежать в основі будови.

Саме тому покупцям при купівлі слід звернути увагу на всі моменти, які пропонуються в будинку.

Так, наприклад, якщо будинок за якимось ознаками не відповідає бажаному рівню комфорту, то слід вирушати на пошуки іншого житла. Таким чином, елітна нерухомість стає елітної лише за побажанням девелопера, а не з якихось ексклюзивних умов у більшості випадків.