«XXI Століття» приступив до будівництва масштабного проекту на березі озера Вирлиця

Девелоперська група «XXI Століття» (Київ) приступила до виконання підготовчих робіт по будівництву в Києві по просп. Бажана багатофункціонального комплексу (МФК) «Вирлиця», повідомив генеральний директор компанії Олег Салмін.

«За власні кошти ми вже почали розвиток проекту багатофункціонального комплексу «Вирлиця», – сказав він.
Гендиректор компанії повідомив, що до складу проекту МФК «Вирлиця» після перегляду концепції увійшли торгово-розважальний центр (ТРЦ), гіпермаркет товарів для дому та меблів, тризірковий готель і п’ять-сім офісних будівель.

«У нас змінився загальний концепт «Вырлицы»: загальна площа ТРЦ з підземним паркінгом складе близько 150 тис. кв. м. Далі плануємо побудувати гіпермаркет товарів для дому та меблів, після цього – готель на три зірки і п’ять-сім офісних будівель в середньому по 5-6 тис. кв. м. житла поки не плануємо», – сказав він.

О. Салмін додав, що весь проект розбитий на етапи: перший етап – будівництво ТРЦ, в який, зокрема, увійде гіпермаркет «Ашан».

Раніше повідомлялося, що XXI Century Investments (Кіпр), холдингова компанія групи «XXI Століття» домовилася з групою Auchan про інвестування близько $30 млн. у будівництво гіпермаркету в складі МФК «Вирлиця». Ці кошти будуть повністю надані Auchan компанії XXI Century пофазово в залежності від завершення кожної фази девелопменту. Зокрема, $9 млн., або 30% загальної суми, Auchan профінансує двома платежами, тоді як решта $21 млн (70% суми) – в залежності від завершення різних стадій проекту девелопменту.

Площа орендованої ділянки під розвиток проекту з урахуванням гіпермаркету Auchan становить близько 11,643 га. Ділянка під будівництво гіпермаркету площею близько 17,914 тис. кв. м – близько 2,082 га.