Висока вартість оренди і медичні туристи з Лівії збільшили привабливість йорданської нерухомості

Вартість оренди апартаментів в Йорданії залишилася стабільною в I кварталі поточного року. Рентні ставки в Абдуне, престижному районі Аммана, незначно зросли з-за обмеженої пропозиції нерухомості.

Ціни на оренду житлових об’єктів стабілізувалися в першому кварталі 2012 року після зростання на 7% в останні три місяці 2011 року, повідомляє Al Bawaba з посиланням на інвестиційну компанію Asteco. Середня річна ставка оренди трикімнатних квартир в районі Абдун столиці країни Аммана склала в I кварталі 15 250 йорданських динарів (близько 21 500 доларів США). Це на 2% вище показника IV кварталу минулого року.

Керівник Asteco Ілейн Джоунс відзначає, що ціни на оренду житла в Йорданії зростуть найближчим часом. Це станеться з-за високого попиту на знімні об’єкти з боку жителів Лівії, які приїжджають в Амман для отримання кваліфікованої безкоштовної медичної допомоги.

Медичний туризм в Йорданії став популярним серед лівійців з часу початку заворушень у країні. Жителі Лівії зупиняються в готелях і приватних апартаментах Аммана, звертаючись в медичні заклади міста. Багато готелі перестали здавати номери лівійцям, так як воліють приймати постояльців, які приїжджають в Йорданії у відпустку.

Ціна продажу квартир в районі Абдун зросла на 2% в квартальному вирахуванні за підсумками перших місяців поточного року. Середня вартість квадратного метра склала 1075 динарів. Вартість якісних офісних площ в Аммані становить 750 динарів за квадратний метр.