Виробництво будматеріалів в Україні має перспективи, – Темник

У 2012 році в Україні було введено в дію понад 20-ти нових високотехнологічних виробництв з виготовлення будівельних матеріалів.

Про це повідомив очільник Мінрегіону країни Геннадій Темник.

За його слова, не тільки вітчизняні, але й інвестори з-за кордону залучають свій капітал у подальший розвиток сучасних високотехнологічних виробництв з виготовлення в нашій країні будматеріалів.

Міністр зазначив, що найчастіше інвестори спрямовують кошти на закупівлю новітнього обладнання, впровадження енергозберігаючих технологій та облаштування інфраструктури в тих населених пунктах, де вони розміщуються.

«Також найближчим часом передбачається продовжувати стимулювати зростання виробництва будматеріалів, у тому числі і металовиробів, які дуже затребувані в будівельній галузі», – розповів очільник Мінрегіону.

«Сьогодні промисловість будівельних матеріалів в Україні налічує близько 4,5 тис. виробництв. З них значна частина постійно працює над підвищенням якості і розширенням асортименту власної продукції, тим самим прагнучи відповідати рівню міжнародних стандартів», – зазначив Темник.

В якості прикладу він навів місто під Києвом – Бровари, де в експлуатацію введено завод металоконструкцій з річною потужністю 30 000 т. Цей завод оснащений сучасним обладнанням, аналогів якому немає в країнах СНД. Крім того, у Дніпропетровській області запрацював завод, що випускає залізобетонні вироби. Його річна потужність склала 24 тисяч кубів, підкреслив чиновник.

Також Темник стверджує, що на даний момент практично в кожному регіоні України будівельна індустрія набирає обертів.