Вирішив написати відгук про роботу компанії «Експрес Фінанс»

7-31-2018

Кілька днів тому зі мною трапилася неприємна історія – мені терміново знадобилася певна сума грошей, а зайняти її було просто не в кого. Я не буду зараз розповідати подробиці, але скажу лише, що в цей момент родичі мої всі перебували поза досяжності, а до знайомих я просто е хотів звертатися з такої нагоди. Крім того, неприємні новини наздогнали мене в той момент, коли я був у дорозі і мені нічого іншого не залишалося, як звернутися в одну з кредитних організацій. Я запустив пошуковик і, перебравши кілька пропозицій, зупинився на компанії «Експрес Фінанс». Хочу порекомендувати вибрати кредит на сайті https://expressfinance.com.ua/

Вирішив написати відгук про роботу компанії «Експрес Фінанс»

Зручне співробітництво через інтернет
Хочу окремо відзначити, що всю операцію я виконав по дорозі додому, і, коли я приїхав, то вже зміг повноцінно користуватися наданими мені засобами в кредит. Так от, я зателефонував за номером телефону, вказаним на офіційному веб-сайті цієї кредитної організації, який можна знайти за адресою https://expressfinance.com.ua/. Менеджер у ввічливій формі уточнив деякі питання, і буквально протягом двадцяти хвилин передзвонив мені і повідомив, що моя заявка розглянута та задоволена. При цьому мені не довелося надавати ніяких додаткових документів, довідок про доходи та іншого.
Вирішив написати відгук про роботу компанії «Експрес Фінанс»

Знадобилася послуга за відстрочення платежу
Мені дуже сподобалась оперативність працівників компанії «Експрес Фінанс», але на цьому наше приємне знайомство не закінчилося. Справа в тому, що, коли підійшов термін виплати за позикою, я ще не міг цього зробити – гроші повинні були з’явитися через два дні, і я звернувся з цим в компанію. Скажу по правді – я був приємно здивований тим, що тут діє функція – відстрочка платежу. Мені без зусиль вдалося відстрочити платіж на два дні і так я не втратив жодної зайвої копійки!