Вимоги покупців нерухомості до забудовникам зросли

Останнім часом у багатьох містах України будівництво ведеться дуже активно.

Останнім часом у багатьох містах будівництво ведеться дуже активно. Зводяться нові багатоповерхові будинки, приватні котеджі, магазини, комерційні центри. І багато покупці цієї нерухомості вже не хочуть в’їжджати в невпорядкованих квартири і офіси. Вони б воліли, щоб в купленої ними нерухомості вже був проведений ремонт, встановлені міжкімнатні двері для будинку і робочих кабінетів. Тому багатьом будівельним організаціям довелося задуматися про те, щоб надавати своїм клієнтам нерухомість з чистової обробкою.

Але щоб задовольнити запити покупців, забудовникам доводиться обзаводитися новими постачальниками оздоблювальних матеріалів. Вони намагаються купити недорогі шпалери, лінолеум, ламінат, замовити двері міжкімнатні від виробника. Якщо ж у них не виходить співпрацювати безпосередньо з виробником будівельної продукції, то вони укладають договори з оптовими складами. На таких складах можна купувати товари дрібним і великим оптом, як зручно покупцю. Також вони часто влаштовують всілякі акції, оптовиками періодично ведеться розпродаж дверей для офісу і вдома, а також іншої потрібної забудовникам продукції. Але будівельники хоч і намагаються купити матеріали для оздоблення приміщень за оптовими цінами, їм доводиться звертати увагу на якість придбаного ними продукції. Адже покупці нерухомості хочуть, щоб в приміщеннях був не просто ремонт, а хороший ремонт. Тому й підлогові покриття, і стінові, і міжкімнатні двері зі склом для будинку повинні бути хорошої якості.

Але деякі майбутні власники квартир і офісів не хочуть, щоб в їх приміщеннях була типова оздоблення. Деякі забудовники пропонують своїм клієнтам таку послугу, як індивідуальний ремонт. У цьому випадку вони разом з покупцями розробляють дизайн-проект. Звичайно, не у всіх будівельних організацій є додаткові бригади робітників, які б виконували індивідуальну обробку. Але вони часто співпрацюють з фірмами, які такі послуги надають. Крім того, хоча компанія-забудовник може і не брати участь у ремонті, вона буде співпрацювати з покупцем з приводу поставки матеріалів. Вона допоможе йому замовити двері від виробника, а також все інше, що потрібно для оформлення квартир, магазинів чи офісів.

Варто відзначити, що деякі покупці самі закуповують необхідні матеріали і потім привозять їх на будмайданчик, щоб робітники могли почати ремонт. У цьому випадку власники нерухомості самі шукають, де проходить розпродаж дверей для дому й офісу, в якому магазині можна дешевше купити шпалери та клей. І який спосіб закупівлі матеріалів для оформлення приміщень вирішить обрати власник, залежить тільки від його бажання.