Вибираємо меблі за знаками Зодіаку

Дуже часто на наш характер і сприйняття світу впливає знак Зодіаку, під яким ми народилися. Звичайно, не можна сказати, що всі представники одного знака обов’язково мислять і все роблять однаково, але все-таки існують спільні риси, наприклад, при облаштуванні свого житла.

Пропонуємо невеликий гороскоп на цю тему. Чи згодні ви з ним чи ні? Які меблі любите ви?

Овен

Зручність і надійність – вимоги, які пред’являє Овен до меблів. Він любить сувору меблі з чіткими формами і без зайвих деталей. Молоді Овни з задоволенням використовують в своєму інтер’єрі яскраві кольори.

Телець

Телець дуже довго вибирає меблі, придивляється, оцінює параметри. Для нього необхідна гармонія всіх предметів в будинку. Любить модні новинки, яскраві і строкаті забарвлення. Особливо необхідна Тельцю в будинку зручні м’які меблі, на якій він, як правило, часто відпочиває.

Близнюки

Голосують за функціональну меблі та техніку. Часто вибирають для себе офісні меблі, так як її легше підібрати, адже головне для представників цього знака, щоб тіло було в зручному положенні. Близнюки не люблять розлучатися зі звичною обстановкою.

Рак

Раку потрібна шикарні меблі, причому, володіючи відмінним смаком, він добре вміє її вибирати. Однак часто Раки можуть використовувати меблі не за призначенням і без особливої турботи.

Лев

Комфорт і гарний зовнішній вигляд – ось, що головне для Лева. У його квартирі широкі і низькі дивани, крісла і лежанки з шкіри та оксамиту. Леви не вітають різні багатофункціональні зборів меблів.

Діва

Улюблена меблі – кухонні полиці і різні стінки. Для Діви необхідні зручність і компактність великих шаф, причому вони повинні стояти уздовж однієї стіни.

Ваги

Дорога салонна меблі – слабкість Ваг. Плавні форми і лінії, вишуканий меблевий дизайн він просто обожнює. Рідко вітає сучасний стиль «хай-тек».

Скорпіон

Скорпіон купує меблі темних відтінків, м’яку та комфортну, досить компактну, але одночасно містку. Часто вибирає меблі, за якою просто доглядати, без зайвих функції.

Стрілець

Стрілець дуже любить широку меблі. Диван на половину кімнати – його мрія! Цей знак Зодіаку досить консервативний, тому скоріше купить звичні варіанти за формою і забарвленням.

Козеріг

Строгість і практичність – девіз Козерога! Чіткі лінії, зручність вбудованих меблів необхідні цього знаку. Високі багатофункціональні стінки, стелажі часто стоять у нього в будинку.

Водолій

Водолій віддає перевагу яскраві кольори, оригінальні рішення, авангардну меблі. Його мрія – водяний матрац з підігрівом. В його будинку можна побачити незвичайні речі, наприклад, лампу з колючого дроту.

Риби

Риби підбирають меблі в тон шпалерам і внутрішній обробці. Скоріше виберуть немаркі колірні рішення. З задоволенням приймають предмети інтер’єру в дар, причому вміло вписують їх в існуючий інтер’єр, не порушуючи гармонії.