Вибираємо квартиру для сім’ї.

4-29-2018

Вибираємо квартиру для сім’ї.
Якщо квартиру на вторинному ринку зазвичай вибирають виходячи з бюджету та пропозицій на ринку, то до новобудов вимоги жорсткіші. Часто їх купують ще на етапі будівництва, тому особливо важливо оцінити надійність забудовника. Не менш важливо розташування житлового комплексу і те, що його буде оточувати: дитячі сади, школи, поліклініки і парки. Сьогодні найбезпечніший варіант – укладання договору пайової участі (так званого ДДУ). Зверніть увагу, чи є вся необхідна документація. За законом забудовник зобов’язаний публікувати на сайті проектну декларацію, дозвіл на будівництво, висновок експертизи, зразок ДДУ та ряд інших документів. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі Яскравий.
А ще, що важливо, щомісячні звіти з будівельного майданчика. Найпростіший спосіб заощадити, не втрачаючи в якості самого житла – стежити за акціями та спеціальними пропозиціями від забудовника і його партнерів по іпотечному кредитуванню. Наприклад, знижку можна отримати при одночасному придбанні машиномісця або підсобного приміщення. У кварталі «Символ» зараз діє відразу кілька спеціальних пропозицій: новорічні знижки до 15% тільки до кінця грудня, розстрочення та вигідні умови по іпотеці – наприклад, знижена змінна ставка 6,45% від АІЖК або програма ВТБ24 «Більше метрів – менше ставка» на житло більше 65 квадратних метрів.
Як мінімум тому, що кожен день вам доведеться витрачати час на пробки, проїзд до станції метро і назад.. Розташований «Символ» на кордоні Центрального адміністративного округу, в півтора кілометрах від Садового кільця. Все буде поруч.