Вибір туриста: готель або квартира в оренду подобово?

У часи перебудови всі приїжджі туристи і витрати без роздумів заселялися в готель. На сьогоднішній справи справи йдуть зовсім по-іншому. За минулі роки сильно розвинувся ринок оренди квартир подобово. Який з варіантів на сьогодні більш вигідний для гостей столиці?

Адреси готелів можна було дізнатися в будь-довідковій службі, а от де зняти квартиру подобово в Києві – мало хто знав. А довіряти зухвалим посередникам на вокзалі не хотілося – тоді вони дерли втридорога, а житло часто виявлялося не таким, яким вони його описували.

Зараз ситуація кардинально змінилася. Ціна готельних послуг зросла до захмарних висот. Кожен готель почав придумувати собі якусь «фішку» – оригінальний інтер’єр номерів, то сніданки в ліжко.

Але що робити, якщо людина не потребує навязываемом сніданку або хоче відпочити в тиші і спокої в окремому житлі, приготувавши собі каву сам? Таким мандрівникам чудово підходять квартири, які здають в оренду. У таких квартир в Києві є маса переваг.

Виявляється, зняти квартиру подобово в Києві можна набагато дешевше, ніж номер у готелі подібного рівня. А навіть якщо порівняти самі дешеві квартири і самі непривабливі готельні номери, не мінялися ще з часів СРСР, то різниця очевидна: в готелі номер із зручностями все одно не буде коштувати дешевше, ніж квартира економ-класу.

При цьому порівняйте: в дешевому готелі не буде ні кухні, ні холодильника, ні плити, ні посуду, щоб навіть заварити чай або каву. Для цього потрібно йти в кафе або ресторан. А в будь подобової квартирі все це є!

Квартири люкс-класу теж в цілому коштують дешевше, ніж номери-люкс. Крім наявності кухні, в квартирах, які здаються подобово в Києві, може бути більш ніж два спальних місця.

А номери в готелі чітко поділяються на двох-трьох – і чотиримісні, причому ціна збільшується за кожне додаткове спальне місце. У багатьох країнах Європи не тільки в готелях, але і в апартаментах вимагають плату не за саме житло, а за однієї людини, тобто оцінюється саме «ліжко-місце». А у Києві в двох – або трикімнатній квартирі подобово легко можна розміститися цілою компанією.

Якщо підрахувати витрати, то та однієї людини доведеться зовсім небагато. В готелі ж дружну компанію розселять по різних номерах.

У київських квартирах, які розташовані вище 1-го поверху, зазвичай є балкони. Ще однією перевагою подобових квартир у Києві є те, що час заселення можна запросто скорегувати разом з господарем.

Тобто, при необхідності в квартиру можна заселитися рано вранці або навіть пізно вночі, тобто відразу після прибуття в Київ. Не потрібно бродити по місту з речами, очікуючи стандартного часу заселення в готелі.

При цьому багато господарі можуть запропонувати Вам послугу зустрічі на вокзалі, якщо Ви погано знаєте місто. Про зручному виселення з квартири також можна домовитися. А в готелі, щоб не платити за наступний день, Ви повинні звільнити номер до обіду.

Зняти подобово квартиру будь-якого класу і будь-якої цінової категорії можна в будь-якому районі Києва. На спеціалізованих сайтах, присвячених оренді квартир, зазвичай є пошук по району, ціною та кількістю кімнат.

З мінусів подобових квартир можна назвати хіба що відсутність сейфів та обслуговуючого персоналу. Хоча, якщо щось зламалося або у Вас раптом виникли додаткові побажання, можна завжди зв’язатися з господарем квартири, а апартаменти класу «люкс» надають послуги, які ні в чому не поступаються готельним.