Вибір квартир на вторинному ринку Києва звужується

Кількість представлених до продажу квартир на вторинному ринку житла Києва в травні зменшилася на 10,7% щодо квітня і склала 16 тис. 922 одиниці.

Про це у своєму щомісячному звіті повідомили аналітики ІАП «Столична нерухомість».

А за рік, відносно травня 2012 року, кількість продаваних квартир зменшилася на 2,4%.

У структурі пропозиції житлової нерухомості переважають квартири, розташовані на Правому березі – 39%.

Квартири, розташовані на Лівому березі складають – 33% від загальної кількості, в Центрі Києва – 28%. Найбільш відчутне зменшення кількості квартир спостерігалося на Лівому березі Києва – на 12,7%. Аналіз пропозиції з поділом за кількістю кімнат у цілому по Києву показує, що в загальному обсязі 1-кімнатні квартири займають – 23%, 2-кімнатні – 32%, 3-кімнатні – 35% і 4-кімнатні – 10 Зменшення пропонованого до продажу житла спостерігалося на всі типи квартир. Найбільша кількість квартир за підсумками травня пропонувалася в Дарницькому (18%), Печерському (16%) та Шевченківському (15%) районах. У Голосіївському – 11%, Дніпровському – 9%, Солом’янському – 8%. Найменша частка представлених до продажу квартир – у Святошинському (7%), Оболонському (6%), Деснянському та Подільському (по 5%) районах.

Найбільш динамічне зниження кількості квартир простежується у Дарницькому районі (на 16,2%). В інших районах зменшення числа продаваних квартир склало від 5,8% до 13,5%.