Вторинне житло в Києві дешевшає

У серпні ціни на квартири знизилися в шести районах Києва. У минулому місяці ціни на вторинне житло в столиці знизилися на 1,1%. На даний момент середня ціна квадратного метра на вторинному ринку нерухомості Києва становить 2 тис. 17 доларів за «квадрат».

Про це повідомили фахівці ІАП «Столична нерухомість».

За їх даними, найбільш відчутно ціни знизилися на 4-кімнатні квартири.

Як повідомляється, минулого місяця в Києві однокімнатні квартири подешевшали на 1,6%, двокімнатні – на 1%, трикімнатні – на 0,7%, а чотирикімнатні – на 2,1%.

При цьому, середня вартість квадратного метра в однокімнатних квартирах столиці склала 1 860 тис. доларів, в двокімнатних – 2 тис. 48 доларів, у трикімнатних – 1 977 тис. доларів, в чотирикімнатних – 2 тис. 432 долара, відзначають аналітики.

Що стосується динаміки цін з розподілом по районах столиці, то збільшення середньої вартості в минулому місяці спостерігалося в Святошинському (на 1,8%) районі. Крім того, дуже несуттєве зниження вартості квартир сталася у Дніпровському, Оболонському та Солом’янському районах (на 0,1%).

В інших районах міста вартість вторинного житла знизилася: у Голосіївському – на 1,3%, у Дарницькому – на 2%, у Деснянському – на 0,2%, у Печерському – на 1,3%, у Подільському – на 1,9%, у Шевченківському – на 0,5%.

Що стосується Лівого берега, то тут середня ціна квадратного метра в квартирах на вторинному ринку склала 1 тис. 450 доларів, на правому березі – 1 945 тис. доларів, а в центрі – 3 тис. 92 долари.