Власники австралійських хмарочосів заробляють на амбіціях маленьких фірм

В Австралії стало популярним орендувати приміщення у престижних ділових центрах і торгових комплексах навіть серед представників малого бізнесу. Тому, щоб збільшити свій дохід, власники хмарочосів почали ділити поверхи на невеликі приміщення і здавати їх в оренду.

За даними The Australian, великі банки та інвестиційні компанії відмовилися від оренди офісів у престижних районах австралійських мегаполісів під час світової фінансової кризи. Власники бізнес-центрів знайшли вихід з цієї ситуації. Вони розділили приміщення на невеликі контори і торгові приміщення, щоб представники малого бізнесу могли економити на оренді.

Топ-менеджери інвестиційних банків, які втратили роботу у 2008 році, відкрили власні посередницькі фірми. Ці фірми стали головними орендарями площ в хмарочосах, розташованих у ділових кварталах австралійських міст.

Будівельна компанія Dexus Property Group здала в експлуатацію бізнес-центр в Сіднеї кілька місяців тому. Керівник компанії Аманда Кенні розповіла, що значна частина офісів і торговельних приміщень у новому хмарочосі призначена для представників малого бізнесу. Фахівці Dexus Property Group розділили кілька поверхів будівлі на невеликі приміщення.

Представник ріелторської компанії LPC Australia Джеффрі Лермонт назвалдействия власників хмарочосів вдалими. Вони вловили ринкові тенденції, що дозволило залучати орендарів навіть в умовах економічної нестабільності.

Регіональний директор консалтингової компанії Jones Lang LaSalle Кріс Гілберт також вітає поділ площ в престижних офісних центрах. Пан Гілберт зазначив, що представники малого бізнесу отримали можливість приступати до роботи негайно після підписання договору оренди. Вони не витрачають час на ремонт та обладнання приміщень.

Власники хмарочосів здають в оренду невеликі площі дорожче, ніж просторі приміщення. Різниця в ціні досягає 10%, повідомляє The Australian.