Вкладення коштів у нерухомість вигідніше, ніж в банки

У кризову пору, яка мучить Україну вже не перший рік і показала свою здатність до періодичного відступу і нового, ще більш ярому «нападу», українці замислюються про те, які інвестиції будуть найбільш прибутковими і безпечними.

Відповідають на це питання експерти.

Отже, на думку експертів економічної діяльності, придбання житла – більш вигідне вкладення коштів. «Незважаючи на той факт, що прибуток від здачі житлового або офісного приміщення менше, ніж прибуток від банківського депозиту, за весь час кризи власники нерухомості економічно постраждали менше, ніж вкладники різних банків! — говорить експерт ринку нерухомості Сергій Злидень. При цьому і до кризи перші мав досить хороший дохід, який, хоч і зменшився, все ж стабільно присутній. Мабуть тому ще й сьогодні (або особливо сьогодні) продавці не поспішають попрощатися зі своїм нерухомим майном, всіма силами притримуючи його!». При цьому експерт зазначив, що при нинішній економічній обстановці така тенденція може зберегтися ще приблизно на 1-2 роки. Це означає, що ринок нерухомості, як і сьогодні, практично неактивний? Так.

І, дійсно, сьогодні досить легко зняти житло або офіс, однак купити такий навряд чи вийде – пропозицій не так вже й багато, тому й вибору особливого Вам не нададуть. Зате якщо Ви вирішите продавати, то тут будь ласка, справа стане лише за ціною: не дивлячись на те, що пропозиції мало, а попит зростає, платити за нерухомість дорого ринок не дозволити собі не може. На здачі ж житла сьогодні можна заробити від 3 до 6 відсотків річних. Це, звичайно, не банківські 12, 15 , а то і всі 20 відсотків, але все ж вони є і вони цілком стабільні. Мала активність ринку нерухомості в області продажів змушує розвиватися сферу оренди.

Таким чином, купівля нерухомості сьогодні є оптимальним, а головне – самим безпечним способом інвестування власних коштів. Така думка експертів. Яке ж думку самих інвесторів? Як правило, воно залежить від доступних їм сум.