VIP-життя – це не тільки розкішні будинки, але і ексклюзивні вечірки в закритих установах

Київський бомонд відмовляється відпочивати поруч з народом, влаштовуючи таємні клуби для обраних і купуючи житло в Європі. Столичні VIP-и відгороджуються від простих людей на західний манер – вони танцюють, грають, напиваються і їдять в закритих установах, про яких прості громадяни не підозрюють.

Заклади для обраних виявити в Києві непросто. Без реклами і вивісок, вони знаходяться в найнесподіваніших місцях. Один з них, наприклад, в пентхаусі житлової висотки неподалік від Бессарабки.

«Клуб зробили з квартири майже 500 кв. м на 16-му поверсі, звідки є вихід на оглядовий майданчик, таке відчуття, що знаходишся на даху. Потрапити в клуб можна тільки за запрошенням у вигляді СМС на мобілці. Його біля входу в будинок потрібно продемонструвати охоронцю, який викликає ліфт і підніме вас прямо туди», – розповіла телеведуча музичного каналу.

Ще один закритий заклад – одноповерховий” особняк посеред Жукова острова. Потрапити сюди можна тільки на машині, подолавши кілька постів охорони в компанії постійних відвідувачів.

«Клієнтів тут знають в обличчя або спеціально запрошують. Іншими словами, якщо у вас немає друга-депутата, ви сюди не потрапите», – розповів один із клієнтів клубу шоумен Ігор Посипайко. Але вміла конспірація і приваблює сюди політиків, зірок, бізнесменів.


«Тут немає папараці, якщо вони не потрібні, немає камер або прослуховування, так що навіть депутати можуть відпочивати, як хочуть. Більш того, в таких закладах завжди посилена охорона», – зазначила ресторатор Маргарита Січкар.

За її словами, в установах «для своїх» знайомляться, вирішуються питання бізнесу, налагоджують корисні контакти.

«Я б сказала, що в таких закладах виникла потреба. Багаті люди хочуть організувати вечірку для своїх, але вдома це зробити не можуть, оскільки живуть у дуже шикарних особняках і просто бояться заздрісників», – сказала нам Січкар. Інтер’єр всіх закритих закладів Києва чим-то схожий. «Вони виконані в купецькому стилі. Скрізь є дерево, м’які меблі, люстри зі стразами «Сваровські», але ніякого золота або дорогоцінних каменів», – говорить Січкар. Ще одна особливість закритих закладів – ніде не потрібно платити за вхід. Навіщо, якщо клієнт за вечір залишить не менше 1,5 тис. доларів…

«Можу посидіти на 1,5-2 тис. доларів. Не замовляю нічого особливого – вино чи віскі, і обов’язково щось із національної кухні. Тільки тут і можу поїсти нормальної їжі, так як дружина схиблена на всяких заморських вишуканостях», – розповів нардеп, постійний гість клубу на Жуковому острові. Розважаються VIP-гості в клубах з розмахом.

«Запрошують різні поп-групи, ну і діджеїв усіляких», – сказав депутат Київради. А ось зарубіжних зірок звуть частіше на приватні вечірки для обраних.

«Я організував таких уже більше 100. Знімаємо гарні апартаменти, привозимо артистів, їжа-напої, кличемо лише своїх – і готово!» – розповів шоумен Ігор Посипайко.

Відомо, що «богема» вже давно відмовляється не тільки відпочивати з простим народом, але і жити поряд з ним. Наприклад, раніше в ЗМІ повідомлялося, що близько 20 київських чиновників придбали собі нерухомість по сусідству один з одним у німецькому місті Баден-Баден. Так, дружина мера Києва Аліна Айвазова придбала там будинок площею 300 кв, який вона офіційно оформила на себе і перевела за кордон через банк гроші на цю покупку.

Крім того, поки влада вирішує, що робити з європейським вибором для України, свій персональний «європейський вибір» вітчизняні чиновники вже зробили. Дипломатичні паспорти дозволяють їм відвідувати Європу без шенгенських віз. Родичі чиновників не просто відпочивають за кордоном чи лікуються там. Приміром, житло сина Миколи Азарова-в одному з найпрестижніших районів Відня.

Район, де розташовано помешкання Азарова-молодшого – один з найбільш престижних у Відні. Ціна на нерухомість у Вісімнадцятому районі складає 3,1 – 4,7 тисячі євро за квадратний метр.