Вілкул запросив Німеччину бути провідником євроінвестицій в Україні

Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул як співголова українсько-німецької групи з української сторони підкреслив, що Україна має найбільший обсяг торгового обігу серед всіх країн ЄС саме з Німеччиною і закликав німецьку сторону бути провідником євроінвестицій в Україні.

“Ми вдячні Німеччину за величезний внесок в економічний розвиток України. У той же час ми бачимо великий потенціал для вкладення німецьких інвестицій у ключові галузі економіки України та запрошуємо Німеччину бути провідником євроінвестицій у нашу країну”, – сказав Вілкул.

Державний секретар Федерального міністерства економіки та технологій Німеччини Ганні Рут Геркес, що очолює засідання з німецької сторони, підтвердила зацікавленість Німеччини в розширенні економічного співробітництва з Україною.

“Робота нашої групи повинна сприяти розвитку взаємин між нашими країнами, в тому числі розвитку перспективних напрямів. Особливо це стосується подальшого наближення України до Євросоюзу “, – сказала Анні Рут Геркес.

Сторони обговорили питання створення спільної Україно-німецької торгової палати, що дозволить збільшити товарообіг і забезпечить економічну інтеграцію України. Також німецькою стороною надається підтримка у створенні в Україні експертно-кредитного агентства. Його метою є підтримка українських виробників за кордоном. Буде використаний німецький досвід і залучені експерти.