Вілкул запрошує інвесторів будувати в Україні дороги, житло і модернізувати ЖКГ

Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул запросив провідні світові компанії до участі в будівництві доріг, доступного житла, модернізації ЖКГ і впровадження е-врядування в Україні.

Про це він заявив на зустрічі з представниками міжнародних компаній, що входять до Американської торгової палати.

“У рамках державно-приватного партнерства ми запрошуємо інвесторів та провідних міжнародних експертів. Уряд готовий обговорювати питання, що цікавлять вас проекти в рамках тих напрямків. Я готовий вас підтримувати, надавати аналітичну інформацію”, – сказав Вілкул інвесторам.

Віце-прем’єр зазначив, що імпортозаміщення – важливий елемент розвитку української економіки. Тому уряд буде надавати підтримку в локалізації виробництва на території України. Зокрема, це стосується виділення земельних ділянок під будівництво виробництв. Регіональні інвестиційні агентства також будуть надавати персональних менеджерів для супроводу проектів іноземних інвесторів на кожному етапі.

“Уряд створює можливості для розвитку іноземного бізнесу в Україні, адже це – нові робочі місця, зростання зарплати і розвиток вітчизняної економіки”, – зазначив Вілкул.