Відновили будівництво скандально відомого житлового комплексу «Золотий Берег». ФОТО

Одну з найбільш спірних і скандальних будівництв на 16 ст. Великого Фонтану розблокували.

Об’єкт – РК «Золотий Берег» стояв недобудованим протягом 4 років, але з 1 серпня сюди зайшли будівельники. Одночасно довгобудом зайнялися правоохоронці, які з’ясовують, куди поділися гроші інвесторів і чому керівник кооперативу так блокував початок будівельних робіт.

Зараз компанія «Прогрес-буд» вже зайшла на майданчик, проте питання зміни керівництва кооперативу інвесторів, як замовника будівництва залишається відкритим.

Віце-губернатор Валерій Матковський також розповів, що під шумок екс-директор кооперативу намагався приватизувати 500 кв. м. площі в новобудові. Валерій Матковський зазначив, що згідно з планом будівельники обіцяли добудувати будинок протягом обіцяних 14 місяців.

Додамо, що однією з серйозних проблем при добудові будинку буде те, що комплекс знаходиться всередині кільця трамваю №18, тому ще одне завдання, яке потрібно вирішити – це перенесення лінії, щоб можна було вести будівельні роботи. Це завдання будуть вирішувати на другому етапі будівництва. Так що одесити на якийсь час можуть залишитися без трамвая.